Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kelebeğin Ateşi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kelebeğin Ateşi PDF EPUB


Güven Konur

Kelebeğin Ateşi - Güven Konur pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Güven Konur
DOSYA BOYUTU 6,36
TARİH 2020-04-11
ISBN 6057555625
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Aşkı sabrın bir meyvesi sanırdım. Öğrendim ki; Sabır, aşkın en büyük kölesiymiş.”Her gece farklı bir hikâyenin esiri oluruz.Dinlediklerimizden çok, dinleyemediklerimiz de yoruluruz. Açık kalan onlarca yaramız olmasına rağmen bir diğerini biz açarız. “AŞK” açtığım en güzel yaralardandır. İçiniz cayır cayır yanarken, teniniz buz kestiğinde, nefes almanın yaşamak olmadığını anlarsınız.Zaman, insana çok şey kattığı gibi bizlerden birçok şeyi de söküp almıştır. Aşkın uçsuz bucaksız özgürlüğünün kucağında kendimizi kaybetmişken; bize ait olmayan bir benlik, vücudumuzun her milimine bir gölge gibi saklanmıştır. Ruhumuzun derinliklerinde kendimizi aramak yerine, kulağımıza fısıldanan aşka kendimizi bırakalım. Çünkü aşk, gökyüzünü esir aldığı gün gökkuşağını özgür bırakacaktır.

...ıl bir şey olduğunu öğrenmek istemişler ... Ateş ile Kelebeğin Hikayesi… - ي KimyaHatun ي ... . Birinci kelebek ateşe biraz yaklaşmış ve üzerinin aydınlandığını görmüş. Arkadaşlarının yanına gelmiş ve: "Bu ateş aydınlatıcı bir şey!" demiş.. En yeni Kelebeğin Ateşi kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Kelebeğin Ateşi'ni okudunuz mu? Ateş ve dört kelebek! Kelebekler ateşi merak eder ve nasıl bir şey olduğunu test etmek isterler. İşte sonuç... Dört tane kelebek bir gü ... Ateş ile Kelebeğin Hikayesi… - ي KimyaHatun ي ... . İşte sonuç... Dört tane kelebek bir gün bir ateş görür. Ateşin nasıl bir şey olduğunu öğrenmek isterler. Read •Kelebeğin Ateşi• from the story New York'un Kalbinde by anonimguest (Anonim) with 500 reads. tom, thor, hemsworth. Gözleri...