Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sherlock Holmes / Dörtlerin İmzası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sherlock Holmes / Dörtlerin İmzası PDF EPUB


Sir Arthur Conan Doyle

Sherlock Holmes / Dörtlerin İmzası - Sir Arthur Conan Doyle pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sir Arthur Conan Doyle
DOSYA BOYUTU 11,20
TARİH 2019-10-09
ISBN 9752208650
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Londra sokaklarını yoğun bir sis, Sherlock Holmes'u ise derin bir melankoli esir almıştır. Onu kapıldığı bu melankoli girdabından güzel ve endişeli bir genç kadının evine yaptığı ziyaret kurtaracaktır. On yıl önce babası aniden ortadan kaybolan Mary Morstan'a her sene aynı tarihte kimliği belirsiz bir kişi tarafından şahane bir inci gönderilmektedir ve bu kişi şimdi de bir mektup yazarak onunla buluşmak istediğini belirtmiştir. Holmes ve Watson bu buluşmada genç kadına eşlik edeceklerdir. Sonrasında yaşananlarsa; haksızlığa uğramış bir kadın, saklı bir Hint hazinesi, tahta bacaklı bir zorba, yardımsever bir köpek ve bir aşk hikâyesi… Hayatın durağanlığından sıkılmış olan Holmes'u bile, "Muhteşem değil mi?" diye haykırma noktasına getirecektir.

...tlerin İmzası Sir Arthur Conan Doyle'un bir ay içerisinde yazdığı ve kitap haline getirmeden önce öyküler halinde dergide yayımladığı ikinci Sherlock Holmes romanı ... Sherlock Holmes - Dörtlerin İmzası (Arthur Conan Doyle) ... . Dörtlerin İmzası, Sir Arthur Conan Doyle'un yazdığı ikinci Sherlock Holmes romanıdır. Sherlock Holmes ve arkadaşı Doktor Watson, Bayan Morstan'ın yıllar önce kaybolan babası ve kendisine... Kitap Adı : Dörtlerin İmzası. Kitabın Orjinal Adı : Yazar(lar) : Sir Arthur Conan Doyle. "Dörtlerin İmzası - Sherlock Holmes" Cevabı iptal et. 16.56 TL. "Holmes'un ikinci romanının bu versiyonu ola ... Dörtlerin İmzası - Sherlock Holmes - İthaki Yayınları ... . Kitabın Orjinal Adı : Yazar(lar) : Sir Arthur Conan Doyle. "Dörtlerin İmzası - Sherlock Holmes" Cevabı iptal et. 16.56 TL. "Holmes'un ikinci romanının bu versiyonu olağanüstü. Her yönüyle tam bir şölen.". - Publishers Weekly. Sherlock Holmes Kutulu Set. İncelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Akıllı Sıralama...