Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) PDF EPUB


Metin Gökçe

Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) - Metin Gökçe pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Metin Gökçe
DOSYA BOYUTU 11,74
TARİH 2019-11-14
ISBN 6052494639
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitap Rusça’yı henüz öğrenmeye başlayan kişilere Rusça diyalog kurabilmelerinde kolaylık sağlamak amacı ile düzenlenmiştir. Türkiye ve Rusya arasında gelişen ilişkiler nedeniyle her iki ülkeye gidip gelen turistler, iş adamları, öğrenciler bu kitapla istediklerini söyleyebilme ve anlayabilme olanağı elde edeceklerdir.Kılavuz altı bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler çeşitli konulara göre düzenlenmiştir. Kılavuzda önce Türkçe cümleler, sonra Rusça ve Rusça’nın okunuşları yer almaktadır. Rusça okunuşun doğru telaffuzu için işaretler kullanılmıştır. Bunlar: “ь” yumuşaklık işareti için (’) işareti ve vurgu (`) işaretleridir. Parantez içerisinde yazılan kelimeler ve (a)-lar kadın cinsini belirtmektedir. ь - (’) Yumuşaklık işareti kendinden önce gelen sessiz harfin yumuşak okunması gerektiğini belirtir.

...Telaffuz İlk önce Vurgulu hecelerin normalden biraz uzun okunduğunu söyleyerek başlayabiliriz ... Rusça Okuma ve Telaffuz | Bedava Rusça Öğrenme Sitesi ... . Daha önce Rusça'... Metin Gökçe. Bu kitap Rusça'yı henüz öğrenmeye başlayan kişilere Rusça diyalog kurabilmelerinde kolaylık sağlamak amacı ile düzenlenmiştir. Basım Dili Rusça, Türkçe. Sayfa Sayısı 527. Cilt Durumu Ciltsiz. için muhteşem.Hem telafuz hem türkçe anlamı hem sözlük hem Rusça Konuşma Kılavuzu Dilbilgisi & Sözlük (resimli) - B. Orhan... today İş Gününde Kargoda. Ürün Adı. Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu ... Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli ... . Orhan... today İş Gününde Kargoda. Ürün Adı. Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli). Karton Kapak. Dil. TÜRKÇE. ISBN. 6052494639. Bu bölümler çeşitli konulara göre düzenlenmiştir. Kılavuzda önce Türkçe cümleler, sonra Rusça ve Rusça'...