Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) PDF EPUB


Metin Gökçe

Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) - Metin Gökçe pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Metin Gökçe
DOSYA BOYUTU 8,90
TARİH 2019-11-14
ISBN 6052494639
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitap Rusça’yı henüz öğrenmeye başlayan kişilere Rusça diyalog kurabilmelerinde kolaylık sağlamak amacı ile düzenlenmiştir. Türkiye ve Rusya arasında gelişen ilişkiler nedeniyle her iki ülkeye gidip gelen turistler, iş adamları, öğrenciler bu kitapla istediklerini söyleyebilme ve anlayabilme olanağı elde edeceklerdir.Kılavuz altı bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler çeşitli konulara göre düzenlenmiştir. Kılavuzda önce Türkçe cümleler, sonra Rusça ve Rusça’nın okunuşları yer almaktadır. Rusça okunuşun doğru telaffuzu için işaretler kullanılmıştır. Bunlar: “ь” yumuşaklık işareti için (’) işareti ve vurgu (`) işaretleridir. Parantez içerisinde yazılan kelimeler ve (a)-lar kadın cinsini belirtmektedir. ь - (’) Yumuşaklık işareti kendinden önce gelen sessiz harfin yumuşak okunması gerektiğini belirtir.

...Kitap Bilgisi. Alıntılar. Bu kitap Rusça'yı henüz öğrenmeye başlayan kişilere Rusça diyalog kurabilmelerinde kolaylık sağlamak ile düzenlenmiştir ... Rusça Okuma ve Telaffuz | Bedava Rusça Öğrenme Sitesi ... . Metin Gökçe. Bu kitap Rusça'yı henüz öğrenmeye başlayan kişilere Rusça diyalog kurabilmelerinde kolaylık sağlamak amacı ile düzenlenmiştir. Alış-Veriş Listeme Ekle. Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli). Kılavuzda önce Türkçe cümleler sonra Rusça ve Rusça'nın okunuşları yer almaktadır. 7.80 TL. Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük ... Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli ... . Kılavuzda önce Türkçe cümleler sonra Rusça ve Rusça'nın okunuşları yer almaktadır. 7.80 TL. Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli)-Dorlion Yayınevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle... Kılavuzda önce Türkçe cümleler, sonra Rusça ve Rusça'nın okunuşları yer almaktadır. https://www.limankitap.com/urun/telafuzlu-rusca-turkce-konusma-kilavuzu-sozluk-ilaveli. 7,50 TL. Parıltı Açıklamalı Rusça Konuşma Klavuzu Sözlük İlaveli. Engin Rusça Dilbilgisi Kitabı. 29,49 TL. Kapadokya Tam Telaffuzlu Rusça Türkçe Türkçe Rusça Cep Sözlüğü. Bu kitap Rusça'yı henüz öğrenmeye başlayan kişilere Rusça diyalog kurabilmelerinde kolaylık sağlamak ile düzenlenmiştir. Telaffuzlu Rusça Konuşma Kılavuzu ile ilgili kitaplar. ...Rusça Cep Konuşma Kılavuzu Telaffuzlu, Gramerli, Sözlük İlaveli. Kapsamlı Telaffuzlu Türkçe - Rusça Rusça - Türkçe Sözlük... Dil:Türkçe. Cilt Durumu:Karton Kapak. ISBN:9786054292561. Zülfiye Elay Veliyeva. Rusça-Türkçe & Türkçe-rusça Telaffuzlu Sözlük. 19 25. 73.8 90. Tekin Gültekin. Kendi Kendinize Pratik Rusça Konuşma Kılavuzu; Sözlük İlaveli. Alış-Veriş Listeme Ekle. Cep Konuşma Kılavuzu / Türkçe-Almanca Telaffuzlu Gramerli Sözlük İlaveli. Tecrübe Konuşuyor. 12,00 TL. Cep Sözlük İngilizce-Türkçe / Türkçe-İng... 7.44 TL. Kılavuz altı bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler çeşitli konulara göre düzenlenmiştir. Kılavuzda önce Türkçe cümleler, sonra Rusça ve Rusça'nın okunuşları yer almaktadır....