Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bebeğiniz Mışıl Mışıl Uyusun e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bebeğiniz Mışıl Mışıl Uyusun PDF EPUB


Janet Krone Kennedy

Bebeğiniz Mışıl Mışıl Uyusun - Janet Krone Kennedy pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Janet Krone Kennedy
DOSYA BOYUTU 8,42
TARİH 2019-05-08
ISBN 6052972441
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bebeğiniz -ve elbette sizin- için harika bir uykunun anahtarları!Siz de bebeğinizin sabaha kadar mışıl mışıl uyumasını istiyor ancak bunu nasıl başaracağınızı bilmiyorsanız bu kitap tam aradığınız rehber olacak!Uykunun kilometre taşlarını, bebeklerin ay ay değişen uyku ihtiyaçlarını, yenidoğan bebekleriyle ne yapacaklarını bilemeyen anne babalar için kurtarıcı önerileri, bebek uykusunun temel prensiplerini, kısacası sizi tünelin sonundaki ışığa götürecek değerli ve işe yarar çıkış yollarını, alanında bir marka olan Dr. Kennedy’den öğrenmek için yapmanız gereken şey bir an önce sayfaları çevirmek.Korkmayın, oyunu kuralına göre oynadığınızda bebeğiniz mışıl mışıl uyuyacak.Ne dersiniz, denemeye değmez mi? Bebeğinizin uyku kalitesinin, sizin hayat kaliteniz üzerinde muazzam bir etkisi olacaktır. Kim deliksiz uyuyan bir bebeği olsun istemez ki ?

... mışıl mışıl uyusun. Ünlü Bebek Bakım Uzmanı Rachel Waddilove'dan annelere 6 ... Bebeğiniz Mışıl Mışıl Uyusun ... . Gün içinde iyi uyumasını sağlayın. Gündüz iyi uyumayan bebek, gece uyumakta zorlanacaktır. Uzmanlara göre, bebeğinizi gece boyunca uyutmak için bazı ipuçlarına kulak vermeniz gerekiyor. İşte bu ipuçları… Düzen oluşturun. Yeni doğan bebekler gün boyunca 16 saatten fazla uyurlar. Janet Krone Kennedy. Bebeğiniz -ve elbette sizin- için harika bir uykunun anahtarları! Siz de bebeğin ... Bebeğiniz Mışıl Mışıl Uyusun | bkmkitap.com ... . Bebeğiniz -ve elbette sizin- için harika bir uykunun anahtarları! Siz de bebeğinizin sabaha kadar mışıl mışıl uyumasını istiyor ancak bunu nasıl başaracağınızı... Yakamoz Yayıncılık Bebeğiniz Mışıl Mışıl Uyusun Yakamoz M1. En uygun fiyatlar ve güvenli alışveriş Trendyol'da. Bebeğiniz Mışıl Mışıl Uyusun - 97...