Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite PDF EPUB


Kollektif

Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 11,39
TARİH 2019-06-21
ISBN 6058061699
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite kitabında, birbirinden eğlenceli tam 60 aktivite yer almaktadır. Dikkat ve görsel algı çalışmalarından matematik çalışmalarına, çizgi çalışmalarından ses çalışmalarına kadar çok geniş yelpazedeki alıştırmalardan oluşan kitap; çocukların pek çok gelişim alanını desteklemeyi amaçlamaktadır. Görsel eşleştirme ve ayırt etme, görsel kopyalama ve tamamlama, sözel-görsel bağlantı kurma, parça-bütün sorularıyla labirent, sudoku, örüntü, eşleştirme, karşılaştırma, sıralama ve gruplama, toplama-çıkarma, belirtilen renklere göre boyama, şekillerin belirttiği renklere göre boyama, rakamların belirttiği renklere göre boyama, kesik çizgi birleştirme, nokta birleştirme, rakam sırasına göre nokta birleştirme, sözel ve sayısal mantık alıştırmaları; kitabın nitelikli içeriğini oluşturan unsurlardan sadece bazılarıdır.Bu kitap sayesinde çocuklar, 60 gün boyunca hem eğlenecek hem de akademik becerilerini geliştirecektir.

.... Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite kitabında, birbirinden eğlenceli tam 60 aktivite yer almaktadır ... Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite - Kollektif | kitapyurdu.com ... . Dikkat ve görsel algı çalışmalarından matematik çalışmalarına... İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Her Güne Bir Aktivite 60 Aktivite. Aktivite Kitabının İçeriği ve Amacı Her Güne Bir Aktivite 60 Aktivite kitabında, birbirinden eğlenceli tam 60 aktivite yer almaktadır. Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite. HIZLI KARGO. 45.00 TL 60.00 TL. Okul Öncesi >. Her Güne bir Aktivite - 60 Aktivite. Her güne bir akt ... Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite | Deniz Shop ... . HIZLI KARGO. 45.00 TL 60.00 TL. Okul Öncesi >. Her Güne bir Aktivite - 60 Aktivite. Her güne bir aktivite - 60 aktivite. Marka : HOYA. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. He...