Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Pelerinsiz Kahraman / Gerçek Süper Güç e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Pelerinsiz Kahraman / Gerçek Süper Güç PDF EPUB


Yaşar Bayraktar

Pelerinsiz Kahraman / Gerçek Süper Güç - Yaşar Bayraktar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yaşar Bayraktar
DOSYA BOYUTU 6,45
TARİH 2019-11-04
ISBN 9752452862
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

KAHRAMAN SÜPER, süper kahramanlarla dolu bir kasabada özel güçleri olmayan tek kişidir. Bir tırı tek elle kaldırabilecek kadar güçlü babası, ellerinden alev topları çıkartabilen ablası, görünmez olabilen annesi, bıçak gibi keskin dişlere sahip kardeşi, uçabilen arkadaşlarıyla birlikte TERASYUS kasabasında yaşar. Bu EĞLENCELİ ve SIRA DIŞI kasaba BÜYÜK BİR SORUNLA karşı karşıya: BAY KARAYEL. En büyük hayali Terasyus kasabasını ele geçirmek olan Bay Karayel, her seferinde yepyeni ÇILGIN YÖNTEMLERLE kasabaya saldırıyor. Bu seferki planıysa… BEYAZ TEHLİKE!

...yraktar. Kahraman süper, süper kahramanlarla dolu bir kasabada özel güçleri olmayan tek kişidir ... Gerçek Süper Güç - Pelerinsiz Kahraman | bkmkitap.com ... . Bir tırı tek elle kaldırabilecek kadar güçlü babası, ellerinden alev topları çıkartabilen ablası... Yaşar Bayraktar. KAHRAMAN SÜPER, süper kahramanlarla dolu bir kasabada özel güçleri olmayan tek kişidir. Bir tırı tek elle kaldırabilecek kadar güçlü babası, ellerinden alev topları çıkartabilen ablası... 6.50 TL. KAHRAMAN SÜPER, süper kahramanlarla dolu bir kasabada özel güçleri olmayan tek kiş ... Pelerinsiz Kahraman / Gerçek Süper Güç - Yaşar... - Lazımbana'da ... ... 6.50 TL. KAHRAMAN SÜPER, süper kahramanlarla dolu bir kasabada özel güçleri olmayan tek kişidir. Bir tırı tek elle kaldırabilecek kadar güçlü babası, ellerinden alev topları çıkartabilen ablası... Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü sa...