Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Tokyo Gul: RE 10. Cilt e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Tokyo Gul: RE 10. Cilt PDF EPUB


Sui İşida

Tokyo Gul: RE 10. Cilt - Sui İşida pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sui İşida
DOSYA BOYUTU 12,55
TARİH 2020-01-31
ISBN 9757938224
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"İnsanlar ve gûllar birbirlerini anlayabilirler.” Önceki "Tek Gözlü Kral”ın vasiyetini miras alan ve hafızasına kavuşan Kaneki, Kafe :re’nin çatısı altında yaşamaya başlar. O özlenen kahvenin tadı ve kokusuyla sarmalanan yer, eski dostlarla ve "Kral”ın etrafında toplanan gûllarla doludur. "Benim burada olmamın bir anlamı var.” İnsanlarla gûlların birbirlerini anlayabilecekleri bir dünya kurmayı amaçlayarak Goat’u örgütleyen Kaneki, KHB ile müzakere yollarını aramaya başlar. Adına Dünya denen "kabuğu” paramparça etmek için. 

...l: RE 10.Cilt - - - "İnsanlar ve gûllar birbirlerini anlayabilirler ... Tokyo Gul: RE 10.Cilt | Arka Bahçe Çizgi Roman ... ." Önceki "Tek Gözlü Kral"ın vasiyetini miras alan ve hafızasına kavuşan Ka. Tokyo Gül: RE 9.Cilt. Sen... Çevirmen Adı:Özlem Mete. Yayınevi: Gerekli Şeyler Yayıncılık. Orijinal adı:Tokyo Ghoul: RE 10. Seri Adı:Tokyo Gul. Türü:Çizgi roman. Cilt Bilgisi:karton kapak. Kağıt Bilgisi: 60gr Holmen. Tokyo Gul:RE 10. Cilt. Sui İşida. %38. Tokyo Gül 5. Sui İşida. Gerekli Şeyler ... Tokyo Gul-Re 10.Cilt Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ... . Cilt. Sui İşida. %38. Tokyo Gül 5. Sui İşida. Gerekli Şeyler Yayıncılık. 14 TL. "Insanlar ve gullar birbirlerini anlayabilirler.". Onceki "Tek Gozlu Kral"ın vasiyetini miras alan ve hafızasına kavusan Kaneki, Kafe :re'nin catısı altında yasamaya baslar. Sui İşida. "İnsanlar ve gûllar birbirlerini anlayabilirler.". Önceki "Tek Gözlü...