Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Vampir Avcısı Pinokyo 3Tahta ve Kan e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Vampir Avcısı Pinokyo 3Tahta ve Kan PDF EPUB


Van Jensen

Vampir Avcısı Pinokyo 3Tahta ve Kan - Van Jensen pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Van Jensen
DOSYA BOYUTU 7,61
TARİH 2020-04-10
ISBN 6257963404
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

VAMPİRLER VE TAHTA KUKLALARIN GİZEMLİ ÖYKÜSÜ ÇARPICI BİR FİNALLE SONLANIYOR! Pinokyo nihayet gerçek bir çocuğa dönüştü fakat… şey… Bu durum, vampir avcılığı kariyeri için bir sorun teşkil edebilir. Daha da kötüsü o ve arkadaşları denizin ortasındaki bir adada sıkışıp kaldılar. Mücadele ederek buradan kurtulmak ve Pinokyo’nun aşkı Carlotta’yı Karanlık Efendi Dracul ve emrindeki vampirler ordusundan kurtarmak zorundalar. Bu kovalamaca Pinokyo ve beraberindeki kuklaları Doğu Avrupa’nın derinliklerine sürükleyecek ve orada yeni ama tuhaf düşmanlar ve çok daha tuhaf müttefiklerle tanışacaklar. Büyük beğeni toplayan çizgi roman serisi sona yaklaşırken Pinokyo, kendi geçmişindeki bir gizemi aralamak ve hem kuklaların hem de vampirlerin arkasında yatan korkunç sırrı ortaya çıkarmak zorunda. Tahta ve Kan’ın çocuklarıyla karşılaşmaya hazır olun! 2010 yılında Kütüphaneler Birliği tarafından gençler için yayımlanan en iyi on grafik romandan biri seçilen Pinokyo Vampir Avcısı’nın bu son cildinde Dusty Higgins ve Van Jensen yine harikalar yaratıyor.

... ve Kan hakkında tanıtım içermektedir ... Vampir Avcısı Pinokyo 3 & Tahta ve Kan - Van Jensen ... . Vampirler ve tahta kuklaların gizemli öyküsü çarpıcı bir finalle sonlanıyor! Kargo dahil en ucuz27,74 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Pinokyo Vampir Avcısı Cilt 3-Tahta ve Kan. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 10+ adetSon güncelleme... Van Jensen. Huzurlu kasaba Nasolungo, vampirler tarafından istila ediliyor ve onlarla savaşmaya istekli (hatta onların varlığına inanan) bir tek kişi var. O da, masallarla ünlenmiş küçük ta ... Vampir Avcısı Pinokyo 3 & Tahta ve Kan - Van Jensen ... . O da, masallarla ünlenmiş küçük tahta çocuk Pinokyo. 22.80 TL. Vampirler Ve Tahta Kuklaların Gizemli Öyküsü Çarpıcı Bir Finalle Sonlanıyor! Pinokyo nihayet gerçek bir çocuğa dönüştü fakat… şey… Bu durum, vampir avcılığı kariyeri için birsorun teşkil... Pinokyo Vampir Avcısı Cilt 2 - Muhteşem Kukla Tiyatrosu ile Cilt 3 - Tahta ve Kan raflarda! Vampir Avcısı Pinokyo 1 Çıktı. Yazar Adı: Van Jensen. O da, masallarla ünlenmiş küçük tahta çocuk Pinokyo. Peri ile birlikte Pinokyo, kasabayı vampir tehdidinden koruyor ve vampirlerin kan... Tahta ve Kan'ın çocuklarıyla karşılaşmaya hazır olun! en iyi on grafik romandan biri seçilen Pinokyo Vampir Avcısı'nın bu son cildinde Dusty Higgins ve Van Jensen yine harikalar yaratıyor. 26.60 TL. Vampirler Ve Tahta Kuklaların Gizemli Öyküsü Çarpıcı Bir Finalle Sonlanıyor! Pinokyo nihayet gerçek bir çocuğa dönüştü fakat… şey… Bu durum, vampir avcılığı kariyeri için birsorun teşkil... Dünyanın en kararlı vampir avcısı ve burnu yine iş başında... Hem de yeni dostlarıyla! Pinokyo geri döndü ve gör...