Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yeniden Matematik Aşısı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yeniden Matematik Aşısı PDF EPUB


Tugay Keçeci

Yeniden Matematik Aşısı - Tugay Keçeci pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Tugay Keçeci
DOSYA BOYUTU 7,40
TARİH 2020-04-22
ISBN 6050682335
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sizin matematikle aranız nasıl?Matematik dendiğinde sizde nasıl bir his oluşuyor?Sizce matematikten başarılı olmak için illa da özel bir yeteneğe mi sahip olmak gerekir yoksa aslında işin özünü anlayabilmiş herkes bu matematikte belli düzeyde bir başarı sahibi olabilir mi? Bu kitap sizin bütün matematik dünyasını bir anda öğrenip kavramanıza yardımcı olmak gibi çok sihirli bir vaatte bulunmasa da, içerdiği en temel ve basit matematik sırları ve püf noktaları ile sayılar dünyasına bakışınızı sonsuza dek değiştirecektir. İster inanın ister inanmayın, buradaki çok basit bazı teknikleri öğrenerek uygulamaya başlamanız halinde; arkadaşlarınızı, ailenizi ve öğretmenlerinizi hayrete düşürecek derecede yıldırım hızlı hesaplamaları yapabilirsiniz. Üstelik bu kitaptaki kısa yollar için özel bir matematik yeteneğinizin olması da gerekmez. Normal aritmetik yapabiliyorsanız, bu yöntemlerle herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Karmaşık formüller veya bilinmeyen jargonlar yoktur. Uzun ve karmaşık çoklu aşamalı sözde çözüm yolları ya da egzersizlerde bulunmaz. Matematiğe başlamak için hiçbir yeteneğiniz olmasa bile, başınızdaki zahmetsizce bir hesap makinesinden daha hızlı matematik yapmak için bu kitaptaki basit teknikleri kullanabilirsiniz. Sadece öğrenciler için değil, öğretmenler, iş adamları, muhasebeciler, banka hesap uzmanları... Gibi daha pek çok sayıda kişiler ve meslekler için... Sayılarla ve hesaplarla her daim işi olan ve bu konudaki işlem hızını ve aritmetik çevikliğini artırmak isteyen herkes, burada verilen basit, temel ve takip edilmesi kolay tekniklerden yararlanabilir. Sadece sonuna kadar okuyun ve sonsuza kadar matematik yapma şeklinizin nasıl değişebileceğini sizlerde hayretle şahit olun.

...lmak gibi çok sihirli bir vaatte bulunmasa da içerdiği en temel ve basit matematik sırları ve püf noktaları ile sayılar dünyasına bakışınızı sonsuza dek değiştirecektir ... Yeniden Matematik Aşısı ... . 4,09 TL. Matematik Aşısı. Yeniden Matematik Aşısı - Gülnar Yayınları - 9786050682335 - Tugay Keçeci - - Sizin matematikle aranız nasıl? Matematik dendiğinde sizde nasıl bir his oluşuyor? ...et Hata bildir Fiyatı değiştiğinde bildir / Favorilerime ekle Paylaş : Yeniden Matematik Aşısı Gülnar Yayınları 26.19. Sizin matematikle aranız nasıl? Matematik dendiğinde sizde nasıl bir his oluşuyor? 22.41 TL. Sizce matematikten başarılı olmak için illa da özel bir yeteneğe mi sahip ol ... Yeniden Matematik Aşısı | bkmkitap.com ... .19. Sizin matematikle aranız nasıl? Matematik dendiğinde sizde nasıl bir his oluşuyor? 22.41 TL. Sizce matematikten başarılı olmak için illa da özel bir yeteneğe mi sahip olmak gerekir yoksa aslında işin özünü anlayabilmiş herkes bu matematikte belli düzeyde bir başarı sahibi olabilir mi? Sizin matematikle aranız nasıl? Matematik dendiğinde sizde nasıl bir his oluşuyor? Üstelik bu kitaptaki kısa yollar için özel bir matematik yeteneğinizin olması da gerekmez....