Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum3-4 Yaş Kavramlar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum3-4 Yaş Kavramlar PDF EPUB


Kollektif

Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum3-4 Yaş Kavramlar - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 9,72
TARİH 2019-06-26
ISBN 6058061668
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Okul öncesi dönemdeki çocuklarınKavram kitapları ile dil gelişimleri ve bilişsel gelişimlerini,Dikkat kitapları ile dikkat, konsantrasyon ve hafıza yeterliliklerini,Matematik kitapları ile matematiksel düşünme becerilerini,Çizgi kitapları ile psikomotor yeteneklerini, çok yönlü olarak destekleyecek etkinlik kitaplarından oluşan bir settir.ZBG 3-4 YAŞ KAVRAMLAR KİTABININ AMACI:“Zbg 3-4 Yaş Kavramlar Kitabı” ile okul öncesi dönemdeki çocukların;Güncel MEB okul öncesi programında yer alan renk, boyut, miktar, yön, mekânda konum, sayma, duyu, duygu, zaman ve zıt kavram gruplarını tanımaları ve doğru kullanmaları;Kavramları kullanarak varlıklar arasında eşleştirme, karşılaştırma, sıralama, gruplama ve sınıflandırma çalışması yapmaları;Semantik(anlamsal) dil gelişimini hızlandırmaları;Bilişsel gelişimlerini artırarak üst seviye düşünme becerilerini aktif kılmaları;Algı, dikkat, konsantrasyon, ve hafıza yeterliliklerini kazanmaları amaçlanmıştır.ZBG 3-4 YAŞ KAVRAMLAR KİTABININ İÇERİĞİ:Güncel MEB Okul Öncesi Programına uyumlu olarak hazırlanan “Zbg 3-4 Yaş Kavramlar Kitabı”nda;Çocukların bilişsel, sosyal, duygusal, psikomotor ve dil gelişimlerini destekleyecek tematik ve çok yönlü etkinlikler sunulur.Çocukların akıl yürütme, üretici düşünme ve problem çözme gibi üst düzey düşünme becerilerini geliştirecek zengin içerikli sayfalar bulunur.Çocukların olaylar arasında neden-sonuç ilişkisi kurup olayların olası sonuçlarını tahmin edebilecekleri etkinlikler yer alır.Çocukların Türkçeyi ve kavramsal ifadeleri sevmelerini sağlayacak renkli ve eğlenceli etkinlikler vardır.Çocukların işitsel dikkat ve odaklanma becerileri ile işitsel algı ve hafıza gelişimlerini destekleyecek dinleme, dinlediğini anlama, hatırlama ve uygulama alıştırmaları sunulur.Çocukların algılama ve yorumlama yeteneklerini geliştirecek ilgi çekici ve renkli beyin jimnastikleri vardır.

...erini, - Dikkat ZBG 3-4 Yaş Kavramlar Kitabının Amacı ZBG - Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum Serisi; Okul öncesi dönemdeki çocukların - Kavram kitapları ile dil ZBG 3-4 Yaş Kavramlar Kitabının Amacı: "Zbg 3-4 Yaş Kavramlar Kitabı" ile okul ... Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum 3-4 Yaş Kavramlar ... ... 12.60 TL. ZBG - Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum Serisi; Okul öncesi dönemdeki çocukların - Kavram kitapları ile dil gelişimleri ve bilişsel gelişimlerini, - Dikkat kitapları ile dikkat... ZBG - Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum Serisi; Okul öncesi dönemdeki çocukların - Kavram kitapları ile dil gelişimleri ve bilişsel gelişimlerini, - Dikkat ZBG 3-4 Yaş Kavramlar Kitabının Amacı ZBG - Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum S ... Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum 3-4 Yaş Kavramlar Kolektif ... ... ZBG - Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum Serisi; Okul öncesi dönemdeki çocukların - Kavram kitapları ile dil gelişimleri ve bilişsel gelişimlerini, - Dikkat ZBG 3-4 Yaş Kavramlar Kitabının Amacı ZBG - Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum Serisi; Okul öncesi dönemdeki çocukların - Kavram kitapları ile dil gelişimleri ve bilişsel gelişimlerini - Dikkat ZBG 3-4 Yaş Kavramlar Kitabının Amacı 13.13 TL. ZBG - Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum Serisi; Okul öncesi dönemdeki çocukların - Kavram kitapları ile dil gelişimleri ve bilişsel gelişimlerini, - Dikkat kitapları ile dikkat... Alış-Veriş Listeme Ekle. Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum 3-4 Yaş Kavramlar. ZBG 3-4 YAŞ KAVRAMLAR KİTABININ AMACI: "Zbg 3-4 Yaş Kavramlar Kitabı" ile okul öncesi dönemdeki... ZBG - Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum Serisi; Okul öncesi dönemdeki çocukların - Kavram kitapları ile dil gelişimleri ve bilişsel gelişimlerini, - Dikkat ZBG 3-4 Yaş Kavramlar Kitabının Amacı ZBG - Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum Serisi; Okul öncesi dönemdeki çocukların - Kavram kitapları ile dil gelişimleri ve bilişsel gelişimlerini, - Dikkat ZBG 3-4 Yaş Kavramlar Kitabının Amacı ZBG-ZİHİNSEL BECERİLERİMİ GELİŞTİRİYORUM SERİSİ; Okul öncesi dönemdeki çocukların • Kavram ZBG 3-4 YAŞ KAVRAMLAR KİTABININ AMACI: "Zbg 3-4 Yaş Kavramlar Kitabı" ile okul... ZBG - Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum Serisi; Okul öncesi dönemdeki çocukların - Kavram kitapları ile dil gelişimleri ve bilişsel gelişimlerini, - Dikkat ZBG 3-4 Yaş Kavramlar Kitabının Amacı ZBG - Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum Serisi; Okul öncesi dönemdeki çocukların - Kavram kitapları ile dil gelişimleri ve bilişsel gelişimlerini, - Dikkat ZBG 3-4 Yaş Kavramlar Kitabının Amacı ...Bilişsel gelişimlerini artırarak üst seviye düşünme becerilerini aktif kılmaları; - Algı https://www.kitapsitesi.com/urun/zihinsel-becerilerimi-gelistiriyorum-3-4-yas-kavramlar. kitaphanen.com´da uygun fiyata limonKIDS markalı ZBG Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum 3 - 4 Yaş Kavramlar 9786058061668 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz....