Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma AşçıNe Yapar? e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

AşçıNe Yapar? PDF EPUB


Liesbet Slegers

AşçıNe Yapar? - Liesbet Slegers pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Liesbet Slegers
DOSYA BOYUTU 11,74
TARİH 2019-10-14
ISBN 6051981000
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Tava sıccaak, dikkaaaat!Aşçı ve kocaman ekibi mutfakta! Harıl harıl çalışıyor, kesiyor, çırpıyor, yoğuruyor, pişiriyor ve restorana gelenlere damak çatlatan yemekler hazırlıyorlar. Aşçı bir tat ve baharat uzmanı! Değişik yemekler deniyor, farklı malzemeler kullanarak yepyeni yemek tarifleri ortaya çıkarıyor. Mmmm, çok lezzetli bir iş!İŞTE SANA AŞÇILAR VE MUTFAK SIRLARI HAKKINDA HARİKA BİLGİLERLE DOLU BİR KİTAP. NE YAPAR? Serisi hakkında:Büyüyünce ne olsam? Çocuklardan sık sık işittiğimiz bu soruya ünlü Belçikalı çocuk kitabı yazar ve çizeri Liesbet Slegers’in pek çok yanıtı var. 12 dilde yayımlanan 10 kitaplık NE YAPAR? serisi sevimli tasarımı ve eğlenceli metinleriyle çocuklarla buluşuyor.Çocuklar, aşçıların yeni lezzetler yarattıkları mutfaklarını ziyaret ediyor, hepimizin kahramanı olan itfaiyecilerle tanışıp pilotlarla gökyüzüne çıkıyorlar. İsterlerse çiftçi olup süt sağıyor, sebze meyve yetiştiriyor, isterlerse arkeolog olup havalı aletlerle tarihin gizemli derinliklerine iniyorlar.Kitabın sonunda ise onları eğlenceli sürprizler bekliyor: Hazinelerini gömebilir, doğru hortumu bulup itfaiyecilere yangını söndürmelerinde yardım edebilir ya da daha önce denemedikleri yeni tatları keşfedebilirler. 

...dir, Aşçı Ne İş Yapar Kısaca. Aşçılık olarak da bilinen meslek grubudur ... Aşçı Nedir Ne İş Yapar Kısaca ... . Yemeği yenebilir kıvamda hazırlayan ustalara aşçı denir. Çeşitli meyve, sebze ve sosların. Mutfakta kullanılan her türlü araç gereçleri bakımını ve temizliğini yapmak ve yaptırmak Aşçı olabilmek için gerekli özellikler. yeme içme ile ilgili olmak. iyi bir damak tadı sahibi olmak. Mutfakta kullanılan her türlü araç gereçleri bakımını ve temizliğini yapmak ve yaptırmak Aşçı olabilmek için gerekli özellikler. yeme içme ile ilgili olmak. iyi bir damak tadı sahibi olmak. Aşçı pozisyon ... Aşçı Ne İş Yapar? Hakkında Bilgi ... . yeme içme ile ilgili olmak. iyi bir damak tadı sahibi olmak. Aşçı pozisyonu hakkında tüm merak ettiklerin Kariyer.net'te! Aşçı, besinleri çeşitli yöntemler kullanarak içilecek ya da yenilecek hale getiren kişidi...