Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir İhtimal Daha Var e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir İhtimal Daha Var PDF EPUB


Özgül Yaşar

Bir İhtimal Daha Var - Özgül Yaşar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Özgül Yaşar
DOSYA BOYUTU 8,40
TARİH 2020-03-23
ISBN 6257084154
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir şey istiyorum bu dünyadan, olmayan bir şey. Kalbim kupkuru şimdi, ruhum gibi. Yetmiş beşine gelmiş dedenin otobüs kartına gülümsemesi gülümsetti beni, kırk beşime bile gelemeyeceğimi biliyorum. Hissiyat… Gözüm dalıyor, yere yere bakıyor. Toprak çekermiş… Annem yere bakardı ömrünün son demlerinde, sonra dem acıdı. Ürkütüyor ölüm gerçeği. Dün oturduğun kanepede bugün kimse oturmak istemiyor. Ölünün izlerini taşıyor sanıyorlar, ürperiyorlar. Bilmiyorlar ki asıl diriler zararlıdır, cansız olan her şey zararsızdır.İnsanlar robotlaştılar! Ruhlar etkisiz, makine bağımlısı olarak yaşıyoruz. Herkes küçük bir ekran karşısında yaşlanıyor. Annesi çocuğu, çocuğu annesini duymuyor. Gazete okumuyor babalar. Ekranda, o küçük ekranda; sahte Mevlana sözleri üreten şarlatanların yazılarını okuyorlar. Ölümün ürpertisi etkiliyor, tüyleri diken diken oluyor; kendileri günde milyon kez öldüklerinin farkında değiller.

...lma Hünel (Suna Ulukaya) -Bir şarkı istiyorum kardeş senden, son bir şarkı 'Bir ihtimal daha var, oda ölmek mi dersin' son defa çal benim için ... Selma Hünel - Bir İhtimal Daha Var - YouTube ... . [S] > [Selma Hünel Şarkı Sözleri] > Bir Ihtimal Daha Var Şarkı Sözü. Bir ihtimal daha var O da ölmek mi dersin? Söyle canım ne dersin? (bkz: bir ihtilal daha var). 25.05.2002 05:03 ~ 05:05 coldplay. bir ihtimal daha var o da olmek mi dersin soyle canim ne dersin vuslatin baska alem sen bir omre bedelsin. Bir ihtimal daha var, o da ölmek mi dersin - ramiz dayi´nin sarkisi - EZEL - Selma Hünel. okubilcom. 5:37. Zeki Muren - Bir Ihtimal Daha Var - Bir ... Selma Hünel - Bir İhtimal Daha Var - [Ezel] | İzlesene.com ... . Bir ihtimal daha var, o da ölmek mi dersin - ramiz dayi´nin sarkisi - EZEL - Selma Hünel. okubilcom. 5:37. Zeki Muren - Bir Ihtimal Daha Var - Bir Demet Yasemen. göçmen kızı. : Selma Hünel. Albüm. : Bir İhtimal Daha Var. Şarkı. 1. Bir İhtimal Daha Var (579). 2. Elbet Bir Gün...