Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir İhtimal Daha Var e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir İhtimal Daha Var PDF EPUB


Özgül Yaşar

Bir İhtimal Daha Var - Özgül Yaşar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Özgül Yaşar
DOSYA BOYUTU 8,45
TARİH 2020-03-23
ISBN 6257084154
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir şey istiyorum bu dünyadan, olmayan bir şey. Kalbim kupkuru şimdi, ruhum gibi. Yetmiş beşine gelmiş dedenin otobüs kartına gülümsemesi gülümsetti beni, kırk beşime bile gelemeyeceğimi biliyorum. Hissiyat… Gözüm dalıyor, yere yere bakıyor. Toprak çekermiş… Annem yere bakardı ömrünün son demlerinde, sonra dem acıdı. Ürkütüyor ölüm gerçeği. Dün oturduğun kanepede bugün kimse oturmak istemiyor. Ölünün izlerini taşıyor sanıyorlar, ürperiyorlar. Bilmiyorlar ki asıl diriler zararlıdır, cansız olan her şey zararsızdır.İnsanlar robotlaştılar! Ruhlar etkisiz, makine bağımlısı olarak yaşıyoruz. Herkes küçük bir ekran karşısında yaşlanıyor. Annesi çocuğu, çocuğu annesini duymuyor. Gazete okumuyor babalar. Ekranda, o küçük ekranda; sahte Mevlana sözleri üreten şarlatanların yazılarını okuyorlar. Ölümün ürpertisi etkiliyor, tüyleri diken diken oluyor; kendileri günde milyon kez öldüklerinin farkında değiller.

...a. Bu bela deryasına karşı isyan etmek mi ... Selma Hünel - Bir İhtimal Daha Var - YouTube ... . 'BİRİNİN SİZE SARILMASINA İHTİYACINIZ VAR'Arsız Tweet Özel. Bir ihtimal daha var O da ölmek mi dersin Söyle canım ne dersin Vuslatın başka alem Sen bir ömre bedelsin. ...Daha Var 03:32 Safiye Ayla Bir ihtimal daha var (arapgirlisaffet) Nigar Uluerer - Bir İhtimâl Daha Var 03 Daha Var - Ömercan Bolluk - Klarnet Hane 02:47 Muazzez Ersoy & Bir İhtimal Daha Var... Dram, komedi, macera. Yıldız: Doğa Ru ... Selma Hünel - Bir İhtimal Daha Var - [Ezel] | İzlesene.com ... ... Dram, komedi, macera. Yıldız: Doğa Rutkay, Savaş Dinçel, Hülya Avşar vb. "Bir ihtimal daha var", yıllara ve onca kırgınlığa karşı donkişot-vari bir serüvene kalkışan altı can dostun dokunaklı olduğu... Bir ihtimal daha var O da ölmek mi dersin? Söyle canım ne dersin? Şarkıyı Söyleyen: Selma Hünel Şarkının Adı: Bir Ihtimal Daha Var Anahtar Kelimeler: Selma Hünel şarkı sözleri, Bir Ihtimal Daha... أغنية سلمى اونال من مسلسل ايزيل : مترجمة بالعربي |bir ihtimal daha var| 3:01 Gülşen - Bir İhtimal Biliyorum 3:36 BÜLENT ERSOY / BİR 7:41 Selma Hünel - Bir İhtimal Daha Var [HD] 4:26. osman nihad akına ait nihavend türk sanat müziği eseridir.sözlerini de yaziyim tam olsun; bir ihtimal daha var o da olmek mi dersin soyle canim ne dersin vuslatin baska alem sen bir omre bedelsin. Daha fazla mp3 için hemen aşağıda (yanda) bulunan Sanatçının Hit Şarkıları ve En Yeni Şarkıları kategorileri sizleri bekliyor. Selma Hünel Bir İhtimal Daha Var Şarkı Sözleri....