Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dün Bugün YarınBu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi! e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dün Bugün YarınBu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi! PDF EPUB


Hasan Atilla Uğur

Dün Bugün YarınBu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi! - Hasan Atilla Uğur pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hasan Atilla Uğur
DOSYA BOYUTU 3,51
TARİH 2019-04-18
ISBN 6053115779
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

DÜN BUGÜN YARIN hayatını terör örgütleriyle mücadeleye adamış, onlarla hem kora kor dağlarda çarpışmış hem de istihbarat alanında büyük darbeler indirmiş aydın bir Türk subayının, yakın tarihimizin kısa özetini sunduğu hatırat-ı hasbıhalidir. Kimi trajikomik, kimi üzücü, kimi de tebessüm ettiren anekdotlarıyla PKK’dan Hizbullah’a, cemaat kumpaslarından İsrail’e, İmralı’dan Silivri’ye uzanan bir sürecin en yakın tanıklarından ve mağdurlarından Hasan Atilla Uğur’un akıcı ve akılda kalıcı bir üslupla kaleme aldığı bu kitabı okurken, düne ait bilmediklerimiz, bugünle ilgili göremediklerimiz ve yarına yönelik öngöremediklerimiz hakkında çok değerli ve şaşırtıcı bilgilere sahip olacaksınız. • İsrail görevim sırasında neler yaşadım?• Askerlik vazifem boyunca kaç suikasta uğradım?• Apo’yu sorgularken hangi ipuçlarına ulaştım?• PKK-FETÖ işbirliğini nasıl deşifre ettim?• Hangi röportajda FETÖ kalkışmasını önceden haber verdim?• Antalya dağlarında terörist avında neler yaşadım?• İstihbarat Daire Başkanı iken nelere şahit oldum?• Hizbullah teröristlerini serbest bırakmamı hangi yetkili istedi?• Çuval operasyonuna misilleme yapmamı kim engelledi?• Ergenekon sürecinde mahkemeler ve cezaevlerinde neler yaşadık?

...dar ŞİMDİ istiyorum ve gelecek yıl daha hızlı olmasını istiyorum! "Dün Bugün Yarın: Bu Kırk Yıllık ... Dün Bugün Yarın Bu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi! ... ... 18 TL. Sen, pişmanlık ve içtenlikle sana yönelen kullarının kalplerine rahmet ve merhametinle ferahlık verirsin. En güzel şekilde karşılar, sana yöneleni geri çevirmezsin. Epub ayrıca html verilerinin yanı sıra, içerikte kullanılan öğeleri içeren bir metin mesajına da sahiptir - grafikler, stiller, el yazmaları, yazı tipleri. Tüm bunları Dün Bugün Yarın: Bu Kırk Yıllık Uykudan... 16.15 TL. Dün Bugün Yarın Bu Kırk Yıllık ... Dün Bugün Yarın: Bu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi! Epub ... . Tüm bunları Dün Bugün Yarın: Bu Kırk Yıllık Uykudan... 16.15 TL. Dün Bugün Yarın Bu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi. 7.98 €. DÜN BUGÜN YARIN hayatını terör örgütleriyle mücadeleye adamış, onlarla hem kora kor dağlarda çarpışmış hem de istihbarat alanında büyük darbeler indirmiş aydın bir Türk subayının... DÜN BUGÜN YARIN hayatını terör örgütleriyle mücadeleye adamış onlarla hem kora kor dağlarda çarpışmış hem de istihbarat Dün Bugün Yarın Bu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi! Açıklama. DÜN BUGÜN YARIN hayatini terör örgütleriyle mücadeleye adamis, onlarla hem kora kor daglarda çarpismis hem de istihbarat alaninda büyük darbeler indirmis aydin bir Türk subayinin, yakin... Dün Bugün Yarın; hayatını terör örgütleriyle mücadeleye adamış, onlarla hem kora kor dağlarda çarpışmış hem de istihbarat alanında büyük darbeler indirmiş.. 16.52 TL. Dün Bugün Yarın Bu Kırk Yıllık Uykudan Uyan...