Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dün Bugün YarınBu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi! e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dün Bugün YarınBu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi! PDF EPUB


Hasan Atilla Uğur

Dün Bugün YarınBu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi! - Hasan Atilla Uğur pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hasan Atilla Uğur
DOSYA BOYUTU 11,21
TARİH 2019-04-18
ISBN 6053115779
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

DÜN BUGÜN YARIN hayatını terör örgütleriyle mücadeleye adamış, onlarla hem kora kor dağlarda çarpışmış hem de istihbarat alanında büyük darbeler indirmiş aydın bir Türk subayının, yakın tarihimizin kısa özetini sunduğu hatırat-ı hasbıhalidir. Kimi trajikomik, kimi üzücü, kimi de tebessüm ettiren anekdotlarıyla PKK’dan Hizbullah’a, cemaat kumpaslarından İsrail’e, İmralı’dan Silivri’ye uzanan bir sürecin en yakın tanıklarından ve mağdurlarından Hasan Atilla Uğur’un akıcı ve akılda kalıcı bir üslupla kaleme aldığı bu kitabı okurken, düne ait bilmediklerimiz, bugünle ilgili göremediklerimiz ve yarına yönelik öngöremediklerimiz hakkında çok değerli ve şaşırtıcı bilgilere sahip olacaksınız. • İsrail görevim sırasında neler yaşadım?• Askerlik vazifem boyunca kaç suikasta uğradım?• Apo’yu sorgularken hangi ipuçlarına ulaştım?• PKK-FETÖ işbirliğini nasıl deşifre ettim?• Hangi röportajda FETÖ kalkışmasını önceden haber verdim?• Antalya dağlarında terörist avında neler yaşadım?• İstihbarat Daire Başkanı iken nelere şahit oldum?• Hizbullah teröristlerini serbest bırakmamı hangi yetkili istedi?• Çuval operasyonuna misilleme yapmamı kim engelledi?• Ergenekon sürecinde mahkemeler ve cezaevlerinde neler yaşadık?

... Dün Bugün Yarın; hayatını terör örgütleriyle mücadeleye adamış, onlarla hem kora kor dağlarda çarpışmış hem de istihbarat alanında büyük darbeler indirmiş aydın bir Türk subayının ... Dün Bugün Yarın Bu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi! ... ... sizekitap tarafından Nisan 30, 2020 tarihinde eklendi. Hasan Atilla Uğur. DÜN BUGÜN YARIN hayatını terör örgütleriyle mücadeleye adamış, onlarla hem kora kor dağlarda çarpışmış hem de istihbarat alanında büyük darbeler indirmiş aydın bir Türk... Dün Bugün Yarın: Bu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi! (Turkish Edition) [Hasan Atilla Uğur] on Amazon.com. *FREE* shipping on qualifying offers. Kıymetli Arkadaşım, #HasanAtillaUğur'un ... Dün Bugün Yarın: Bu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi! Epub ... ... Dün Bugün Yarın: Bu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi! (Turkish Edition) [Hasan Atilla Uğur] on Amazon.com. *FREE* shipping on qualifying offers. Kıymetli Arkadaşım, #HasanAtillaUğur'un yeni kitabı; "Dün, Bugün, Yarın" Bu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Ge...