Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Körükçü Kız e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Körükçü Kız PDF EPUB


Özgül Yaşar

Körükçü Kız - Özgül Yaşar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Özgül Yaşar
DOSYA BOYUTU 8,93
TARİH 2020-03-25
ISBN 6257084123
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Başını yukarı kaldırdı. Yeni takılan serum şişesine baktı, ince hortumun içinde küçük yavaş damlalar vücudundaki kana karışırken göz kapakları açıldı, kapandı, ağırlaştı uyuştuğunu hissetti. Beyin hücrelerinin, gözlerini alan parlaklığı görmedi bir süre sonra. Kaç şehir dolaştı düşünde, kaç kez düştü yeniden doğruldu, yanmayla karışık şiddetli bir sinyal sağa sola dönüp duran insan kalabalığını anlamaya çalıştı. Anlayamadı! Açmak istedikçe yumuldu gözleri, tuvale bakıyordu boş tuvale. Uzandı, yeşile bandırdı fırçayı, açık yeşil gölü serpiştirdi beyaz kâğıdın üzerine, akasyaların gölgesini düşürdü. Maviye bandırdı, fırçasını öbek öbek bulutlar yerleştirdi gökyüzüne. Dünya çizdi gölün üzerine, dünyanın üzerine büyükçe yük! Eğildi dünyanın beli, yük ağırdı. Bütün ağırlık dünyanın sırtında, bir gün çok yorulduğunda sırtındaki yükü usulca yere bırakacak. İşte o gün dünyanın sonu gelecek.”

...körükçü - KONYALI KIZ. Nesrin körükçü ... Nesrin Körükçü - KONYALI KIZ - YouTube ... . Yörük Kızından ( Kız kurban olurum ) Türküsü. Kertme li irfan karaman. Copyright © 2012 Korukçu Tekstil Tüm hakları saklıdır. Bu sitenin içeriği, tasarımı ve yazılımı medyax'e aittir ve telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin olmadan kullanılamaz. Tahir Büyükkörükççü Hocaefendi tüm vaazları cuma sohbetleri mp3 formatında dinleyebilir indirebilirsiniz. Çeşitli Sanatçılar, Bir Şarkıdır Ya ... Yörük Kızı - YouTube ... . Çeşitli Sanatçılar, Bir Şarkıdır Yaşamak Grup, Nesrin Körükçü - Konyalı Kız. Konyalı Kız. http://sekercihan.org.tr/taziye-sabiha-korukcu. Taziye - Sabiha Körükçü 7 Mart 2019 Bir Yorum Yaz Şekercihan Taziye Avcılar'dan Aziz Körükçü'nün kızı SABİHA KÖRÜKÇÜ vefat etmiştir....