Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kiralık Hayaller e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kiralık Hayaller PDF EPUB


Ahmed Günbay Yıldız

Kiralık Hayaller - Ahmed Günbay Yıldız pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ahmed Günbay Yıldız
DOSYA BOYUTU 8,68
TARİH 2016-03-26
ISBN 9752637160
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Semih, etrafındaki güçlerin ve maddenin kuşatmasında olan bir kasabada ‘asil kime denir, asil doğulur mu yoksa asalet sonradan hakedilip taşınan bir vasıf mıdır? ’ gibi sorularla zihni meşgul bir gençtir. Bu cesur ama toy delikanlının ödediği bedel ise memleketinden sürgün edilmek olacaktır. O’nun artık tek dileği vardır önünde herkesin saygıyla eğildiği biri olarak doğduğu topraklara geri dönmek!Hayata dokunarak romanlarıyla okuyucularının gönlünde taht kuran Ahmet Günbay Yıldız, yeni romanı ‘Kiralık Hayaller’de memleketini terk etmek zorunda kalmış onurlu bir gencin ‘’hayaller’ini gerçekleştirme uğruna verdiği hayat mücadelesini anlatıyor ve sizi serüvenine ortak ediyor.

...Entertainment website. Page transparencySee more ... Kiralık Hayaller | Ahmet Günbay Yıldız | Biraz Oku Sonra Al ... . Ahmed Günbay Yıldız. Ahmed Günbay Yıldız'ın "Kiralık Hayaller" adlı yeni romanında, memleketini terk etmek zorunda kalmış onurlu bir gencin "hayaller"ini gerçekleştirme uğrunda verdiği hayat... ...Yıldız, yeni romanı 'Kiralık Hayaller'de memleketini terk etmek zorunda kalmış onurlu bir gencin ''hayaller'ini gerçekleştirme uğruna verdiği hayat mücadelesini anlatıyor ve sizi serüvenine ortak ediyor. Ana sayfa » Kiralık Hayaller. Detaylar. Ve b ... Kiralık Hayaller - Timaş Yayınları ... . Ana sayfa » Kiralık Hayaller. Detaylar. Ve bir ömür boyu kurulan bir hayal… Ahmed Günbay Yıldız'ın kaleminden Anadolu'yu merkeze alan sürükleycisi ve hüzünlü bir roman… 100 Takipçi, 146 Takip Edilen, 9 Gönderi - Kiralık Hayaller'in (@kiralik_hayallerr) Instagram fotoğrafları...