Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Oğuzcanın Karadeniz Serüveni e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Oğuzcanın Karadeniz Serüveni PDF EPUB


Atilla Jorma

Oğuzcanın Karadeniz Serüveni - Atilla Jorma pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Atilla Jorma
DOSYA BOYUTU 12,1
TARİH 2008-04-18
ISBN 9944397179
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Büyük Türk dil ailesi içinde 'Oğuzca', aitlik duygusunun sosyolojik birliğin genel ölçütü olduğu kadar, bundan daha da önemlisi kültürel antropolojinin de temel ölçütlerinden biridir. Ancak, kültür/dil bağlamında Oğuzcanın Karadeniz havzasındaki kapsam alanı (Kerkük, Hazar çevresi, Gürcistan, Anadolu Karadeniz’i, Kırım, Ukrayna, Bulgaristan ve Macaristan) göz önüne alındığında, bir dil'in etki alanı kadar, bölgedeki etnik çalışmalara da geniş ölçüde cevap verecek nitelikte olduğu anlaşılmaktadır. Finli Türkolog Atilla jorma'nın bu çalışması bu yolda ilginç tespitlerle, genç araştırmacılara ışık tutmaktadır.

...da yaygın olduğu, Karadeniz'in tarihte ayırıcı değil ... Oğuzcanın Karadeniz Serüveni Atilla Jorma ... ... Oğuzcanın Karadeniz Serüveni. 18,00 TL. Sepete Ekle. Ancak kültür/dil bağlamında Oğuzcanın Karadeniz havzasındaki kapsam alanı (Kerkük Hazar çevresi Gürcistan Anadolu Karadeniz'i Kırım... Oğuzcanın Karadeniz Serüveni'nde Oğuz Türkçesinin, son bin beş yüz yıllık tarihi boyunca Karadeniz çevresinde çok geniş bir alanda yaygın olduğu, Karadeniz'in tarihte ayırıcı değil... Oğuzcanın Karadeniz Serüveni'nde Oğuz Türkçesini ... Oğuzcanın Karadeniz Serüveni - Atilla Jorma | Kitapaktif.com ... ... Oğuzcanın Karadeniz Serüveni'nde Oğuz Türkçesinin, son bin beş yüz yıllık tarihi boyunca Karadeniz çevresinde çok geniş bir alanda yaygın olduğu, Karadeniz'in tarihte ayırıcı değil, Türk dili... 19.50 TL. Oğuzcanın Karadeniz Serüveni'nde Oğuz Türkçesinin, son bin beş yüz yıllık tarihi boyunca Karadeniz çevresinde çok geniş bir alanda yaygın olduğu, Karadeniz'in... 6.14 €. Oğuzcanın Karadeniz Serüveni'nde Oğuz Türkçesinin, son bin beş yüz yıllık tarihi boyunca Karadeniz çevresinde çok geniş bir alanda yaygın olduğu, Karadeniz'in tarihte ayırıcı değil... Oğuzcanın Karadeniz Serüveni. Yayınevi. : Doğu Kütüphanesi Yayıncılık. Ancak, kültür/dil bağlamında Oğuzcanın Karadeniz havzasındaki kapsam alanı (Kerkük, Hazar çevresi, Gürcistan... 21.90 TL. Oğuzcanın Karadeniz Serüveni'nde Oğuz Türkçesinin, son bin beş yüz yıllık tarihi boyunca Karadeniz çevresinde çok geniş bir alanda yaygın olduğu, Karadeniz'in tarihte ayırıcı değil... Oğuzcanın Karadeniz Serüveni en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Oğuzcanın Karadeniz Serüveni satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Ancak, kültür/dil bağlamında Oğuzcanın Karadeniz havzasındaki kapsa. bağlamında Oğuzcanın Karadeniz havzasındaki kapsam alanı (Kerkük, Hazar çevresi, Gürcistan, Anadolu Karadeniz`i, Kırım... 23.10 TL. Oğuzcanın Karadeniz Serüveni-Doğu Kütüphanesi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Beni Türk okuyucusuna daha yakından tanıtan ikinci kitabım "Oğuzcanın Karadeniz Serüveni" oldu. Oğuzcanın Karadeniz serüveni, Türkçe açısından önemli bir olay. 19.59 TL. Ancak, kültür/dil bağlamında Oğuzcanın Karadeniz havzasındaki kapsam alanı (Kerkük, Hazar çevresi, Gürcistan, Anadolu Karadeniz'i, Kırım, Ukrayna, Bulgaristan ve Macaristan) göz önüne... Ancak, kültür/dil bağlamında Oğuzcanın Karadeniz havzasındaki kapsam alanı (Kerkük, Hazar Hata bildirimi. Oğuzcanın Karadeniz Serüveni Doğu Kütüphanesi Yayıncılık Fiyatı: 11 TLİncele....