Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Şu Hain Kalplerimiz e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Şu Hain Kalplerimiz PDF EPUB


Rosalind Coward

Şu Hain Kalplerimiz - Rosalind Coward pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Rosalind Coward
DOSYA BOYUTU 11,23
TARİH
ISBN 9755390812
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kitabın temel kaygısı Batı'da kadınların son dönemlerde geleneksel değer ve rolleri giderek daha fazla benimsemelerinin, başka bir deyişle kendi ezilmişliklerinin sürdürülmesindekisuçortaklıklarının nedenlerini incelemek. Birçok başarılı işkadınının birden her şeyden vazgeçip "anneliğe" dönmeye karar vermeleri kadınların aslında geleneksel rollerine dönmek istediklerinin, "annelik içgüdüsü"nün kanıtı olarak sunuluyor.

... ve rolleri giderek daha fazla benimsemelerinin ... Şu Hain Kalplerimiz - Rosalind Coward | kitapyurdu.com ... ... Şu Hain Kalplerimiz en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Şu Hain Kalplerimiz avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! Şu Hain Kalplerimiz, daha önce yayımladığımız ve büyük ilgi gören Kadınlık Arzuları'nın yazarı Rosalind Coward'ın son kitabı. Kitabın temel kaygısı Batı'da kadınların son dönemlerde geleneksel... Kitabın temel kaygısı Batı'da kadınlar ... Şu Hain Kalplerimiz Aksu Bora ... ... Kitabın temel kaygısı Batı'da kadınların son dönemlerde geleneksel değer ve roller...