Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Başıma GelenlerHep Senin Yüzünden e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Başıma GelenlerHep Senin Yüzünden PDF EPUB


Gülçin Durman

Başıma GelenlerHep Senin Yüzünden - Gülçin Durman pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gülçin Durman
DOSYA BOYUTU 6,65
TARİH 2019-05-14
ISBN 9759959586
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Ablamdan kurtulur kurtulmaz alev alev yanan köşküme yerleşmiştim ki, onu görüverdim. O gelmiş, yürümüş, yürümüş evimizin önünden geçmiş ve ben bunların hepsini kaçırmıştım. Pembeli sarılı palmiye desenli gömleğiyle buz mavisi geniş pilili pantolonunu giymişti yine. Son on yedi gündür, beş kere pembe gömleği, yedi kere de mavi pantolonu giydiğini çok iyi biliyordum artık.Caddede yürürken, iki kere yan, bir kere de tam olarak yüzünü bizim tarafa doğru çevirmişti. Emindim, o da beni seviyordu.”

...K VE SEVGİ PERİSİ, ÖYKÜ GÜLEN GÜVEN; Nilüfer & Gece - Başıma Gelenler sözleri; ... Nilüfer & Gece - Başıma Gelenler - YouTube ... ... Başıma gelenler hep senin yüzünden Ne istedin benim sevgimden Başıma... Başıma gelenler hep senin yüzünden Ne istedin benim sevgimden. Kaçardın hep benden şimdi peşimdesin Söyle neden değiştin böyle birden. Am B Em Ne istedin benim sevgimden Em Am G Başıma gelenler hep senin yüzünden. senden Am D G C Yıkıldım artık ben sevemem yeniden F#m7b5 B Em E Başıma gelenler hep senden. Gece: Yıkıldım artık ben sevemem yeniden Başıma gelenler hep senden Başıma gele ... Nilüfer - Başıma Gelenler - AkorSöz: Öğren, Dinle ve Çalmaya Başla ... . Gece: Yıkıldım artık ben sevemem yeniden Başıma gelenler hep senden Başıma gelenler hep senin yüzünden Ne istedin benim sevgimden. Am Dm Başıma gelenler hep senin yüzünden Em Am Ne istedin benim sevgimden Dm Am Yıkıldım artık ben sevemem ye...