Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bilgi Sistemleri Güvenliğinin Temelleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bilgi Sistemleri Güvenliğinin Temelleri PDF EPUB


David Kim

Bilgi Sistemleri Güvenliğinin Temelleri - David Kim pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR David Kim
DOSYA BOYUTU 4,35
TARİH 2019-10-05
ISBN 6050330007
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Alandaki en son veri ile gözden geçirilmiş ve güncellenmiş olan Bilgi Sistemleri Güvenliğinin Temelleri, 3. Basım, bilgi sistemleri güvenliğinde kariyer sahibi olmak isteyen okuyuculara bilmeleri gereken temel kavramları kapsamlı bir genel bakış ile sunmaktadır. Kitap, dijital dünyaya geçişle ilgili yeni risklerin, tehditlerin ve güvenlik açıklarının tartışılmasıyla başlamaktadır. II. Bölüm, Security+ sınavı için genel bir bakış açısı sunmaktadır ve öğrencilere bu sertifikasyona yönelik bilgi vermektedir. Bu kitap, bilgi güvenliği standartları, eğitim, mesleki sertifikalar ve uyumluluk yasaları hakkındaki bilgiler ile sonlanmaktadır. Pratik, konuşma dilinde yazılmış ve adım adım örnekler içeren bu kitap, bilgi sistemleri güvenliği dünyasına girenlerin sahip olması gereken bir kaynaktır.TEMEL ÖZELLİKLER• CompTIA Security+ SY0-401 Sertifikasyon Sınavının temel altı etki alanıyla tamamen eşleşme,• FISMA, NIST SP800-171 ve PCI DSS v3.2’yi de içeren en son uyumluluk yasaları ve standartları içerecek şekilde güncellenmiş,• Kötücül kripto kilitleyici ve fidye yazılımları gibi uç noktalara yapılan ileri kötücül yazılımlar ve APT saldırıları ile ilgili yeni içerik,• Veri ihlaline ve veri ihlali olay yanıt planlamasına yönelik içerik,• En son “Nesnelerin İnterneti” risk tehditlerini ve mahremiyet konularını sunma,• Öğrencilerin gerçekçi güvenlik senaryoları ile becerilerini deneyebilecekleri uygulamalı, etkileyici sahte bir BT altyapısı sağlayan Sanal Güvenlik Bulut Laboratuvarları mevcuttur.

...etici/müşteri... güvenliğine neden önem verilmesi gerektiği ve bilgi güvenliğinin en temel anlamda nasıl ... Bilgi Güvenliği - Bilgi Güvenliği Ne Demektir? ... . Bilgiyi kullanan § Bilgi sistemini yöneten • Bu durum çok geniş bir kitleyi içerdiğinden "bilgi güvenliğinin. Siber ya da siber uzay; temeli bilişim teknolojilerine dayanan, tüm cihaz ve sistemleri kapsayan yapıya verilen genel addır. Parola, bilgi güvenliğinin en önemli ögesidir. Bilgi iletişim teknolojilerinde en kritik konu bilgi güvenliğidir. Bu üç temel güvenlik öğesinden herha ... Bilgi Sistemleri Güvenliğinin Temelleri | bkmkitap.com ... . Bilgi iletişim teknolojilerinde en kritik konu bilgi güvenliğidir. Bu üç temel güvenlik öğesinden herhangi biri zarar görürse güvenlik zaafiyeti oluşur. Sistem Yönetimi (System Management). David Kim. Alandaki en son veri ile gözden geçirilmiş ve güncellenmiş olan Bilgi Sistemleri Güvenliğinin Temelleri, 3. Basım... Bilgi güvenliğinin temelinde gizlilik, bütünlük ve erişebilirlik yatmaktadır. Sistemde bulunan kullanıcıların yaptıkları bütün işlemler ve erişim saatleri kayıt altına alınır. Bu üç temel güvenlik öğesinden herhangi biri zarar görürse güvenlik zaafiyeti oluşur. bütünlüğünü sağlayan ve gerektiğinde yetkili kişilerin bilgiye kolayca ulaşmasına imkan veren bir sistemdir. David Kim. Alandaki en son veri ile gözden geçirilmiş ve güncellenmiş olan Bilgi Sistemleri Güvenliğinin Temelleri, 3. Basım... ...olan Bilgi Sistemleri Güvenliğinin Temelleri, 3. Basım, bilgi sistemleri güvenliğinde kariyer sahibi olmak isteyen okuyuculara bilmeleri g...