Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Her Şey Geçer e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Her Şey Geçer PDF EPUB


Elif Türkölmez

Her Şey Geçer - Elif Türkölmez pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Elif Türkölmez
DOSYA BOYUTU 11,1
TARİH 2019-09-06
ISBN 9753484350
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Çiçeklere bakıyoruz, kuşları izliyoruz, kozalak, kuru dal parçaları ve erik topluyoruz, ayakkabılarımızı çıkarıyoruz ayağımızdan, deniz kenarında yürüyoruz, bazen gözlerimiz doluyor, bazen gülümsüyoruz, sonra zıplayan yunusları görebilmek için ufka dalıyoruz, bazen uyku bastırıyor, esniyoruz, bazen de aklımıza çok eski bir anı geliyor, her şey nasıl da değişiyor diye düşünüyoruz. Dünya böyle. Her şey değişiyor. Her şey geliyor ve geçiyor. Dalgalar gibi. Rüzgâr gibi. Bulutlar gibi. An gibi. Hayat gibi.”Hep bir şeylere ya da bir yerlere yetişme telaşıyla geçip gidiyor hayatlarımız. Çağımızın bir hastalığına dönüşmüş durumda “yetişme telaşı”. Anne, Kız Harikasın’da nefis öyküler anlatan Elif Türkölmez, Her Şey Geçer’le tüm bu koşuşturmalarımıza, telaşlarımıza bir “Dur!” diyor. İncelikleri görmek isteyenler için bir başucu kitabı.

... eloglu'ndan bir alinti: "her sey gecer, hicbir sey gecmese de" ... Her Şey Geçer - Ekşi Sözlük ... . bazı zamanlar insanın kendi kendine teselli verebilmek için söyleyebileceği tek söz. her şey geçer... ama ne zaman? "Fakat her şey geçer, her şey unutulur. Kendini bir felâketin içinde kaybetmenin mânâsı yoktur. İnsan birazcık da kalender olmalıdır!" Her hikayenin vardır sonu Garibin şaşar yolu At gölgeni bana Taşınırım mezarlara Mavilerde uçarım Yeşillere konarım. Herşey geçer hayat kalır Ölüm beni alır. Her şey geçe ... Murat Yılmazyıldırım - Herşey Geçer Hayat Kalır - YouTube ... . Herşey geçer hayat kalır Ölüm beni alır. Her şey geçer zamanla, Gözyaşlarında biter, umutlarında gider. Gidenin geri dönmeyeceğini de kabullenirsin. Merak etme! Cevaplar. Merhaba :)) Bilmecenin cevabı herşey kalemin altından geçer olucaktır. Başarılar.. 4.5. -Gökte açık...