Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Her Şey Geçer e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Her Şey Geçer PDF EPUB


Elif Türkölmez

Her Şey Geçer - Elif Türkölmez pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Elif Türkölmez
DOSYA BOYUTU 6,40
TARİH 2019-09-06
ISBN 9753484350
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Çiçeklere bakıyoruz, kuşları izliyoruz, kozalak, kuru dal parçaları ve erik topluyoruz, ayakkabılarımızı çıkarıyoruz ayağımızdan, deniz kenarında yürüyoruz, bazen gözlerimiz doluyor, bazen gülümsüyoruz, sonra zıplayan yunusları görebilmek için ufka dalıyoruz, bazen uyku bastırıyor, esniyoruz, bazen de aklımıza çok eski bir anı geliyor, her şey nasıl da değişiyor diye düşünüyoruz. Dünya böyle. Her şey değişiyor. Her şey geliyor ve geçiyor. Dalgalar gibi. Rüzgâr gibi. Bulutlar gibi. An gibi. Hayat gibi.”Hep bir şeylere ya da bir yerlere yetişme telaşıyla geçip gidiyor hayatlarımız. Çağımızın bir hastalığına dönüşmüş durumda “yetişme telaşı”. Anne, Kız Harikasın’da nefis öyküler anlatan Elif Türkölmez, Her Şey Geçer’le tüm bu koşuşturmalarımıza, telaşlarımıza bir “Dur!” diyor. İncelikleri görmek isteyenler için bir başucu kitabı.

...Böyle bilinir böyle söyler Aşklar sevda türküsü İyi ve kötü herşey geçer ... Her Şey Geçer - Ekşi Sözlük ... . Geçmez diye bir şey yok, her şey geçer bir gün. Geçmeyecek sandığın her şeye alışırsın. Her şeye rağmen. Herkes gider her şey geçer bunu kendine tekrar et. Sahi en sevdiğin renk ne? her şey gelir gün olur her şey geçer. yıllardır ben kalben seni bekledim. Linkback: https://www.buyuknet.com/her-sey-gelir-her-sey-gecer-t24562..html. Ana sayfa » Psikoloji » Her Şey Gelip Geçer, Her Şey Değişir. Yaşad ... Murat Yılmazyıldırım - Herşey Geçer Hayat Kalır - YouTube ... ..html. Ana sayfa » Psikoloji » Her Şey Gelip Geçer, Her Şey Değişir. Yaşadığımız her şeyin bir başı ve sonu vardır. Bu yüzden, negatif bir şey yaşarsanız, üzülseniz bile hemen çaresizliğe kapılmayın. Sen aklıma gelince her şey gülümserdi. Ağaçlar şarkı söyler, rüzgâr tatlı eserdi. Sevmek ve hoşlanmak başka; istemek bütün ruhuyla, bütün vücuduyla, her şeyiyle istemek başka…...