Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Son Koleksiyoncu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Son Koleksiyoncu PDF EPUB


Almila Aydın

Son Koleksiyoncu - Almila Aydın pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Almila Aydın
DOSYA BOYUTU 6,19
TARİH 2019-11-18
ISBN 9752125391
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kitapların bir tür gücü vardır; bir kez eline alan onlardan asla vazgeçemez. Dünya büyük değişime uğramış, yapay zekânın hâkim olduğu yeni bir düzen kurulmuştu. Yaşamak, hayatta kalma mücadelesinden öteye geçmiyordu. Bilgilenmek kavramı artık yoktu. Kitaplar ise uzun zaman önce unutulmuştu. Kendilerine Kitap Koleksiyoncusu diyen bir grup, kitapların yeryüzünden silinmemesi için uğraşmışsa da zamanla onlar da yok olup gitmişti. Geriye bir tek Son Koleksiyoncu kalmıştı. Muhbirlerden uzakta, yaşadığı adada kitapları saklayıp korumakla yükümlüydü. Ta ki kitapların tehlikede olduğunu anlayıncaya kadar... Artık saklamaktan daha fazlasını yapmak zorundaydı. Önceden kararlaştırılan bir planı uygulayarak adadan ana karaya üç kitap gönderdi. O üç kitap, üç ayrı çocuğun eline geçti. Çocuklar, daha önce hiç karşılaşmadıkları bu “nesneleri” gizlice okumaya başladıklarında, aslında ne tür büyük sırları açığa çıkaracaklarından habersizdiler. Üstelik böylece sadece kendi geleceklerini değil, dünyanın geleceğini değiştireceklerinden de... Ve kitaplar için tehlikeye atılırken, bir an bile tereddüt etmediler.

...kin, evde kimsenin olmadığını sandığı bir akşam eve girer ... Koleksiyoncu İzle, Koleksiyoncu Filmini İzle... | Jet Film İzle ... . Kumar borcunu ödemek için, tesisatçı olarak çalıştığı evi soymaya karar veren Arkin, evde kimsenin olmadığını sandığı bir akşam eve girer. Koleksiyoncu 6.1/10 Aksiyon, Gerilim, Korku, Macera Türkçe Dublaj10.302 Kişi İzlemiş 39 Yorum Yapılmış. 12 Haziran 2011. güzel film ama sonu çok korkunç bitti. Hüseyin. Almila Aydın. Kitapların bir tür gücü vardır; bir kez eli ... Koleksiyoncu Serisi ... . Almila Aydın. Kitapların bir tür gücü vardır; bir kez eline alan onlardan asla vazgeçemez. Dünya büyük değişime uğramış, yapay zekânın hâkim olduğu yeni birdüzen kurulmuştu. Ürün Adı: Son Koleksiyoncu Ürün Kodu: 9789752125391 Basım Yılı: 2019.00000000 Kapak Türü: Ciltli Kağıt Cinsi: kitap Kağıdı Çevirmen: Almila Aydın. Son Koleksiyoncu. Gerilim, korku, macera. Yıldız: Daniella Alonso, Andrea Roth, Michael Reilly Burke vb. Kumar borcunu ödemek için, tesisatçı olarak çalıştığı evi soymaya karar veren Arkin... 28 TL. Geriye bir tek Son Koleksiyoncu kalmıştı. Muhbirlerden uzakta yaşadığı adada kitapları saklayıp korumaklayükümlüydü. Ta ki kitapların tehlikede olduğunu anlayıncaya kadar... Koleksiyoncu 2 izle, Koleksiyoncu 2 full izle, Koleksiyoncu 2 hd izle, Koleksiyoncu 2 türkçe dublaj izle, The Collection 2 filmi 2012 - ABD yapımı olup oyuncu kadrosunda ise Josh Stewart... ...CESUR ÇOCUKLARIN HİKAYESİ Almıla Aydın'ın kaleminden Altın Kitaplar logosuyla çıkan "Son Koleksiyoncu" ciltli baskısıyla raflardaki yerini alıyor! Geriye bir tek Son Koleksiyoncu kalmıştı. ...(Josh Stewart) tüm Amerikalılar gibi çok paraya ihtiyaç duymaktadır ve bunun için de son aldığı Gel gör ki aileyle ve evle kendisine 'koleksiyoncu' adını veren bir manyağın bambaşka planları vard...