Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Son Koleksiyoncu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Son Koleksiyoncu PDF EPUB


Almila Aydın

Son Koleksiyoncu - Almila Aydın pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Almila Aydın
DOSYA BOYUTU 9,81
TARİH 2019-11-18
ISBN 9752125391
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kitapların bir tür gücü vardır; bir kez eline alan onlardan asla vazgeçemez. Dünya büyük değişime uğramış, yapay zekânın hâkim olduğu yeni bir düzen kurulmuştu. Yaşamak, hayatta kalma mücadelesinden öteye geçmiyordu. Bilgilenmek kavramı artık yoktu. Kitaplar ise uzun zaman önce unutulmuştu. Kendilerine Kitap Koleksiyoncusu diyen bir grup, kitapların yeryüzünden silinmemesi için uğraşmışsa da zamanla onlar da yok olup gitmişti. Geriye bir tek Son Koleksiyoncu kalmıştı. Muhbirlerden uzakta, yaşadığı adada kitapları saklayıp korumakla yükümlüydü. Ta ki kitapların tehlikede olduğunu anlayıncaya kadar... Artık saklamaktan daha fazlasını yapmak zorundaydı. Önceden kararlaştırılan bir planı uygulayarak adadan ana karaya üç kitap gönderdi. O üç kitap, üç ayrı çocuğun eline geçti. Çocuklar, daha önce hiç karşılaşmadıkları bu “nesneleri” gizlice okumaya başladıklarında, aslında ne tür büyük sırları açığa çıkaracaklarından habersizdiler. Üstelik böylece sadece kendi geleceklerini değil, dünyanın geleceğini değiştireceklerinden de... Ve kitaplar için tehlikeye atılırken, bir an bile tereddüt etmediler.

...: Marcus Dunstan. Kumar borcunu ödemek için, tesisatçı olarak çalıştığı evi soymaya karar veren Arkin, evde kimsenin olmadığını sandığı bir akşam eve girer ... Koleksiyoncu İzle, Koleksiyoncu Filmini İzle... | Jet Film İzle ... . Koleksiyoncu Serisi. IMDB 6.4. TR Dublaj. 2009 Yapımı. Sonunda Elena maskeli seri katil tarafından kaçırılırken terk edilmiş bir otelde türlü işkencelere maruz kalmaktadır. Koleksiyoncu 1 - The Collection 1- The Collector 1 filminin konusunda Arkin dehşet bir rahatsızlığa yakalanmıştır. Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar Türkçe Dublaj HD Film izle. The Collection Koleksiyoncu. 2012. 6.1. Çok çok çok iyidi, bir filmde ilk saniyeden son saniyeye kadar gerild ... Koleksiyoncu Serisi ... . Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar Türkçe Dublaj HD Film izle. The Collection Koleksiyoncu. 2012. 6.1. Çok çok çok iyidi, bir filmde ilk saniyeden son saniyeye kadar gerildiğimi çok az bilirim, devam filmi olan The Collection' da ayrı bir seyirlik. Koleksiyoncu 1 izle, Kolek...