Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Oda e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Oda PDF EPUB


Mithat Terje

Oda - Mithat Terje pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mithat Terje
DOSYA BOYUTU 6,51
TARİH 2015-01-12
ISBN 6055134693
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Gelecekte bir gün genç bir kız, yaşadığı evde sevgilisiyle birlikte esir alınır. Kızın üvey babası ve üvey amcası kaybolan bir nesnenin peşindedir.Hırsızın Ilgın veya Peker, ya da ikisi birden olduğundan emindirler. Sonra, 12 saatlik çay partisi başlar…“Bu dünyada onur ve namus kavramlarına tutunarak yaşamaya çalışan her kim varsa gen havuzundan silinip gidecektir, unutma, tamam mı?”Açıkta bırakılmış bir el bombası gibi tehlikeli, ustura gibi keskin. Okuyanın gözlerinde bir flaş gibi çakıyor. Gevşemeye izin yok!Yüksek zekaların birbiriyle çarpıştığı, şiddetin sürprizlerle kol kola girdiği, küçücük bir odada geçen kocaman bir macera.“Birini tanımanın ölçüsü samimiyet değildir. Önemli olan kaç kelime sarf ettiğinizden ziyade, karşınızdakinin kaç zayıf yanını bildiğinizdir.”Kafası saat gibi çalışan bir kızın gözlerinden; aşk, büyüme, yalnızlık, ihanet ve tiksintiyi görmeye hazır olun.Yalnızca gerçeklerden bahseden bir roman ancak bu kadar fantastik olabilir.“Seni seviyorum, ama ben senin malın değilim. Benden beklemediğin, hiç ummadığın yanlarımı keşfettiğinde beni iade edemezsin. Bedelimi ödemek zorundasın.”“Nabzın yayılıyor korku akan damarlarıma. Heyecana öyle alışıyorum ki yanında, yeryüzünün kalanı sallanmak için rüzgarı bekleyen tekdüze bir başak tarlası. Kokun her yanımı sallıyor ve kalp atışların gereksizlikleriyle gürültüye boğulan bir dünyada saklanınca asla çıkamayacağım keyifli bir saklambaç gibi geliyor. Elektrik bu. Dudaklarına yaklaşıyorum. Bu ateş. Gözlerin loş ışıkta parlıyor. Buz. Nefesin sıcak, öyle har dolu ki ve yaklaştıkça korlanıyor. Kıvılcım bu. İhtiyacım olan her şeyin utanmaz bir temsilisin ve sana sahip olamadıkça kıvranıyorum. İşte boşluk. Israrla salgıladığım bir yasaksın: Bu, damla adrenalin. Hastalıksın ve iyileşmemek için dua ediyorum. Kanımdasın. Verem bu.” 

...e taksit seçenekleriyle Odakitap.com'da ... Haber Sitesi ODATV Son Dakika Haberler Gazete Manşet ... ... Türk turizm sektörünün lider tur operatörü Etstur'un en yeni markası olan Odamax.com, kullanıcılarına dünyanın her yerinde Etstur güvencesini yaşama imkanı sunuyor. Oda fiyatlarından tesis konumuna... Türkiye gazetelerinde yer alan köşe yazarlarının günlük yazılarını, okunabilirliği artırılmış biçimde bulabileceğiniz web sitesidir. Oda ile ilgili Cümleler Ali üniversi ... ODA TV - Home | Facebook ... . Oda ile ilgili Cümleler Ali üniversitede John'un oda arkadaşıydı. Bu son kez karşılaştığımız aynı oda. Euronews Türk son dakika manşetleri ve makalelerini SANALBASIN' da takip edin. İçinde "Oda Tv" Geçen Tüm Haberler. Türkiye'nin en cesur gazetesi Radikal, Oda Tv ile ilgili tüm arşiv haberlerini ve son dakika gelişmelerini okurlarına sunuyor. Siz bir öğrenci vampirsiniz ve öğretmeninizin yönlendirmeleriyle... Oda Oyunları. Mouse ile oda içerisindeki gizli objeleri dikkatlice bulmalı ve odadan çıkmalısınız. İyi... Oda Tv haberleri, son dakika oda tv haber ve gelişmeleri burada. Tezcan: Darbeye Karşı Direnişe Hiçbir İtirazımız Yok. Karşı Olduğumuz Şey Çeteleşmedir. Oda termostatlarını en ucuz fiyat ve taksitli avantajlarıyla Türkiye'nin online alışveriş merkezi Hepsiburada.com'dan satın alabilirsiniz. Oda Termostatı. 146 ürün var. Oda Oyunları. Show: Small Large Grid Half. Odadaki Bulmacalar. Ülkenin en büyük mafyasının lideri hapiste. Uzun yıllardır mafyaya hizmet verdiniz ve eğer mafya babasını hapisten ......