Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Petrol Fırtınası Seti (2 Kitap) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Petrol Fırtınası Seti (2 Kitap) PDF EPUB


Raif Karadağ

Petrol Fırtınası Seti (2 Kitap) - Raif Karadağ pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Raif Karadağ
DOSYA BOYUTU 12,56
TARİH 2015-01-05
ISBN
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

PETROL FIRTINASI (1. KİTAP) Tarih: 22.12.1973…Raif Karadağ, dünya petrollerinin şifrelerini otuz yıl süren titiz araştırmalarıyla ortaya koymuş hatta petrol için insafsızca kan akıtan emperyalist bazı ülkelerin gizli planlarını Türkiye’de dönemin cumhurbaşkanına ülke menfaatleri açısından sunmak istemişti. Hazırladığı bu raporda Türkiye’nin elindeki milli servet petrolleri hakkında da oldukça gizli bir takım bulgulara ulaştığı biliniyordu. Ancak; hazırladığı raporu, dönemin cumhurbaşkanına sunmak için Ankara’ya gittiğinde bir gece öncesinde, son derece sıhhatli bir şekilde kaldığı otel odasında esrarengiz bir şekilde ölü olarak bulundu… MUSUL MESELESİ (2. KİTAP) Osmanlı İmparatorluğunun kesin tasfiyesinin yapıldığı yer İsviçre’nin Lozan şehridir. Türkiye Lozan’da, sadece bir imparatorluğu ve ona bağlı müesseseleri değil, Türklükleri asla şüphe götürmez birçok Türk toprağını da yeni devletin hudutları dışında bırakmıştır.Türk milleti için daimi ıztırap konusu olacak bu yerlerden bir tanesi de Musul’dur.Lozan’da Türkiye’yi temsil eden barış heyetinin reisi İsmet Paşa’nın, hangi görüş çerçevesi içinde Musul’dan vazgeçmek mecburiyetinde kaldığı henüz kesin olarak anlaşılmış değildir; ancak, Musul’un Türkiye sınırlan dışında bırakıldığı da bir gerçektir ve Türk milleti, birçok Türk anavatan parçalarının yurt dışında bırakılması emr-i vâkiine, Musul meselesinde de ıztırap çekerek şahit olmuştur.Musul’un Türklüğü bahsinde herhangi bir anlaşmazlık söz konusu değildir. Musul’un Türklüğüne biz değil, bizden çok yabancılar tanıklık etmişler ve Lozan’ı bir bakıma Musul meselesinde adeta mahkûm etmişlerdir.Okuyacağınız bu eser, şahsen bizim bakış açımız değildir. Bu eserin her satırındaki her kelime, virgülüne varıncaya kadar, yabancılardan kurulu bir heyetin hazırladığı ve mensubu bulunduğu Cemiyet-i Akvam’ın genel kuruluna verdiği gerekçeli raporun kendisidir.

...almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz ... Petrol Fırtınası Seti (2 Kitap) - Raif Karadağ | kitapyurdu.com ... . Truva / petrol fırtınası 2 / Raif Karadağ. Kampanya kitap setlerinde daha ucuzu yok, banakitapal.com sizin için en uygun fiyata satmayı hedefliyor. Raif Karadağ. Kitap Tanıtımı. Osmanlı İmparatorluğunun kesin tasfiyesinin yapıldığı yer İsviçre'nin Lozan şehridir. Türkiye Lozan'da, sadece bir imparatorluğu ve ona bağlı müesseseleri değil... Yazarlar. Yayınevleri. Sahaf (2. El Kitaplar). Kategoriler. S ... Petrol Fırtınası 2 - Raif Karadağ -Halkkitabevi ... ... Yazarlar. Yayınevleri. Sahaf (2. El Kitaplar). Kategoriler. Sizin için oluşturduğumuz setleri birlikte alın ekstra indirim fırsatı yakalayın ! Petrol Fırtınası 2. 18.52 18.52. Raif Karadağ. PETROL FIRTINASI (1. KİTAP). Tarih: 22.12.1973... Raif Karadağ dünya petrollerinin şifrelerini otuz yıl süren titiz araştırmalarıyla ortaya koymuş hatta petrol için insafsızca kan akıtan... Kitap, kırtasiye, oyuncak ana kategorileri ile birlikte, en yeni ürünlerin bulunduğu alışverişin en keyifli Etkinlik Ve Tasarım Seti. Legolar. Erkek Oyuncaklar. PETROL FIRTINASI 2. Marka: MARKASIZ. Petrol Fırtınası 2. Yazar : Raif Karadağ. Petrol Fırtınası 2 - Musul Meselesi. Tükendi. Satış Fiyatı:18.52 TL. Petrol Fırtınası. 9.44 15.74. Türk-Amerikan İlişkileri İki Yüzyıllık Süreç ve Ötesi. 65 65. Gilbert Achar;Michel Warschawski. Petrol Fırtınası Tarih: 22.12.1973... Raif Karadağ, dünya petrollerinin şifrelerini otuz yıl süren titiz araştırmalarıyla ortaya koymuş hatta petrol için Sepete Ekle. %20. Bilinmeyen Atatürk Seti (4 Kitap)....