Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Tazesi Makbuldür e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Tazesi Makbuldür PDF EPUB


Prof. Dr. Arman Kırım

Tazesi Makbuldür - Prof. Dr. Arman Kırım pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Arman Kırım
DOSYA BOYUTU 3,44
TARİH 2004-03-23
ISBN 9753223250
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bütün Türkiye'nin gündemini etkileyen "Mor İneğin Akıllısı" kitabının yazarından roman tadında yepyeni bir kitap.Arman Kırım, çocukluğundan başlayan dolu dolu bir yolculuğu yalın bir dil, keskin bir göz ve tatlı bir mizah anlayışı ile okuyucusuna aktarıyor. Dekorunda "mutfak ve yemek kültürü" olan bu gezi, Söke'den yola çıkıp, İngiltere, Fransa, İtalya, İspanya, Yunanistan, Hindistan, Tayland, Japonya, Doğu Avrupa, Norveç ve Amerika'yı dolaşarak İstanbul'da sonlanıyor. Sürükleyici bir roman tadındaki bu anlatımın içinde, dünyanın en önemli mutfaklarını yakından tanıyacak, iyi bir mutfağın özelliklerinin neler olduğunu kavrayarak. Türk mutfağına ve restoran yaşamımıza bambaşka ve hiç düşünmediğiniz bir pencereden bakacaksınız. Zaman zaman yüzünüzde bir gülümseme belirirken, kendi yaşamınızdan pek çok kesit bulacak, sık sık anılarınıza dalıp gideceksiniz. Üstelik, iyi bir 'gurme'nin sahip olması gereken pek çok bilgiyi de bir solukta alacaksınız.

...ete Ekle. TAZESİ MAKBULDÜR. Prof. Dr. Arman Kırım ... Tazesi Makbuldür | bkmkitap.com ... . Satıcı. Arman Kırım. Kitap Tanıtımı. Bütün Türkiye'nin gündemini etkileyen "Mor İneğin Akıllısı" kitabının yazarından roman tadında yepyeni bir kitap. Tazelik, hatta dalından kopmuşçasına tazelik, iyi mutfağın en önemli özelliğidir. Örneğin karabiberin bayat olmayanı ve kesinlikle anında taze çekilmiş olanı makbuldür. Yani bir annenizin yemeği, bir de sevgilinizle yen ... Tazesi Makbuldür | bkmkitap.com ... . Yani bir annenizin yemeği, bir de sevgilinizle yenen yemek. Hele aşkın ilk zamanlarında çiğ tavuk bile yer insan. Ahh ah! Söz konusu kitap Prof. Dr. Arman Kırım tarafından yazılmış "Tazesi Makbuldür". Bütün Türkiye'nin gündemini etkileyen "Mor İneğin Akıllısı" kitabının yazarından roman tadında yepyeni bir kitap. Arman Kırım, çocukluğundan başlayan dolu dolu bir yolculuğu yalın bir dil... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Tazesi Makbuldür. Yazar. Prof. Dr. Arman Kırım. Tazesi Makbuldür. Bütün Türkiye´nin gündemini etkileyen "Mor İneğin Akıllısı" kitabının yazarından roman tadında yepyeni bir kitap. Arman Kırım, çocukluğundan başlayan dolu dolu bir yolculuğu yalın bir dil... Tazesi Makbuldür. Arman Kırım. Yayınevi: Galata. Okurhan. Kitaplığa Ekle. Tazesi Makbuldür. Prof. Dr. Arman Kırım. Tazesi Makbuldür ile ilgili kitaplar. Tazesi Makbuldür. TAZESİ MAKBULDÜR -- İMZALI İTHAFLI Yazar:ARMAN KIRIM Yayınevi:GALATA Basım Yılı:2004 Sayfa Sayısı:2004 Kondisyon:Çok İyi Dil:Türkçe. Ürün Ebatı:Genişlik: 1...