Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Trabzon'un Denizden Koparılan Kalbi Sokta / Trabzon'dur Yolumuz -3 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Trabzon'un Denizden Koparılan Kalbi Sokta / Trabzon'dur Yolumuz -3 PDF EPUB


Ayşe Sevim

Trabzon'un Denizden Koparılan Kalbi Sokta / Trabzon'dur Yolumuz -3 - Ayşe Sevim pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ayşe Sevim
DOSYA BOYUTU 10,53
TARİH 2011-08-15
ISBN 6055419486
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir kentin yolunu, tarihini, coğrafyasını, denizini, toplumsal hayatını, geçirdiği değişimleri, insan tiplerini, atmosferini, doğa güzelliklerini, unutulan değerlerini, yeme içme kültürünü, gecesini gündüzünü, yazını kışını, folklorunu, eğlence hayatını, daha bin türlü özelliğini, herkes kendince görür. Tarihçi başka, coğrafyacı başka, turizmci başka, asker başka, öğretmen bambaşka bir gözle görür ve kendi bakış açısıyla yazmak ister.Ama bir yazar-edebiyatçı, kendince bir duyarlıkla yaklaşır kentine. Çevresine gönül gözüyle bakar. Kendisini değişik insanların yerine koyar, onların yüreğiyle de hissetmeye çalışır, öylece yazar... Yazar yazdığı zaman, birçok kimse o yazıda kendi duygularını, düşünüp de söyleyemediklerini bulur. Kendisinden önce yazılmış olanları da anımsamak ister...Bu düşünceden yola çıkarak, Trabzon'un yirmi iki edebiyatçı yazarı, yine Trabzon'un yirmi iki semtini kaleme alındı. Okurla aynı zamanda buluşan bu yirmi iki kitaplık dizi hem bir ilk olması hem de Trabzon'un son elli yılına tanıklık etmesi ve yazarlarının kente kolektif bir armağanı olması açısından yüksek değer taşımaktadır.

...Kendisinden önce yazılmış olanları da anımsamak ister ... Trabzon'un Denizden Koparılan Kalbi Sokta / Trabzon'dur... ... ... Bu düşünceden yola çıkarak, Trabzon'un yirmi iki edebiyatçı yazarı, yine Trabzon'un yirmi iki semtini kaleme alındı. Trabzon un Denizden Koparılan Kalbi Sokta (Trabzon dur Yolumuz -3), Ayşe Sevim, Heyamola Trabzon'dur Yolumuz 3. Bir kentin yolunu, tarihini, coğrafyasını, denizini, toplumsal hayatını, geçirdiği değişimleri, insan tiplerini, atmosferini, doğa güzelliklerini, unutulan değerlerini, yeme içme... 10.56 TL. Kendisinden önce yazılmış olanları da an ... Trabzon'un Denizden Koparılan Kalbi Sokta Trabzon'dur Yolumuz 3 ... ... 10.56 TL. Kendisinden önce yazılmış olanları da anımsamak ister... Bu düşünceden yola çıkarak, Trabzon'un yirmi iki edebiyatçı yazarı, yine Trabzon'un yirmi iki semtini kaleme alındı. Trabzon'un denizden koparılan kalbi Sotka Ayşe Sevim Yolumuz 3. LOT NO: 80. Satış fiyatını görmeniz için üye girişi yapmanız gerekiyor! Kendisinden önce yazılmış olanları da anımsamak ister... Bu düşünceden yola çıkarak, Trabzon'un yirmi iki edebiyatçı yazarı, yine Trabzon'un yirmi iki semtini kaleme alındı. Ayşe Sevim. Bir kentin yolunu, tarihini, coğrafyasını, denizini, toplumsal hayatını, geçirdiği değişimleri, insan tiplerini, atmosferini, doğa güzelliklerini, unutulan değerlerini, yeme içme kültürünü... Cancel. Home ›. Details for: Trabzon'un denizden koparılan kalbi. Series: Heyamola yayınları ; 239 Trabzon'dur yolumuz ; 3.Publisher: İstanbul : Heyamola Yayınları, 2011Description: 158 s. : ill. Kendisinden önce yazılmış olanları da anımsamak ister... Bu düşünceden yola çıkarak, Trabzon'un yirmi iki edebiyatçı yazarı, yine Trabzon'un yirmi iki semtini kaleme alındı. Kendisinden önce yazılmış olanları da anımsamak ister... Bu düşünceden yola çıkarak, Trabzon'un yirmi iki edebiyatçı yazarı, yine Trabzon'un yirmi iki semtini kaleme alındı. Ayşe Sevim. Bir kentin yolunu, tarihini, coğrafyasını, denizini, toplumsal hayatını, geçirdiği değişimleri, insan tiplerini, atmosferini, doğa güzelliklerini, unutulan değerlerini, yeme içme kültürünü... Bu düşünceden yola çıkarak, Trabzon'un yirmi iki edebiyatçı yazarı, yine Trabzon'un yirmi iki Dili: Türkçe Yayınevi: Heyamola Yayınları. Kitap Adı: Trabzon'un Denizden Koparılan Kalbi Sotka. Bu içeriğimizde yazar Ayşe Sevim tarafından yazılan Trabzon'un Denizden Koparılan Kalbi Sokta / Trabzon'dur Yolumuz -3 isimli kitap hakkında detayları sizlere aktarıyoruz....