Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bebo ve Bice’nin Keşifleri 2 / Bize Bir Mancınık Lazım! e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bebo ve Bice’nin Keşifleri 2 / Bize Bir Mancınık Lazım! PDF EPUB


Tecnoscienza

Bebo ve Bice’nin Keşifleri 2 / Bize Bir Mancınık Lazım! - Tecnoscienza pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Tecnoscienza
DOSYA BOYUTU 3,97
TARİH 2018-04-16
ISBN 6051980348
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yo, olamaz! Bice, gölette korsancılık oynarken küreğini suya düşürdü ve kıyıya nasıl döneceğini bilmiyor… Bebo, onu kurtarmanın yolunu bulabilecek mi? Bebo pembe bir solucan, Bice ise mavi bir pire; birbirinden hiç ayrılmayan iki arkadaş. Bebo biraz şakacı, Bice ise serüven peşinde koşan bir oyunbaz. Meraklı Bebo ve Bice’nin karşısına her zaman tuhaf ve sıra dışı şeyler çıkıyor. Onlar da basit deneyler yaparak olayları açıklığa kavuşturuyorlar. Bebo ve Bice’nin Keşifleri, okul öncesi dönemden başlayarak çocukları dünyayı gözlemlemeye ve problemler karşısında çözüm üretmeye teşvik ediyor. Hikâyeye yerleştirilmiş basit deneyler aracılığıyla çocuklar erken yaşta bilimle tanışıyor.

...11.11 TL. Bebo ve Bice'nin Keşifleri, okul öncesi dönemden başlayarak çocukları dünyayı gözlemlemeye ve problemler karşısında çözüm üretmeye teşvik ediyor ... Bebo ve Bice'nin Keşifleri - 2 Bize Bir Mancınık Lazım! ... . Bebo ve Bice'nin Keşifleri okul öncesi dönemden başlayarak çocukları dünyayı gözlemlemeye ve problemler karşısında çözüm üretmeye teşvik ediyor. Bize Bir Köprü Lazım!-Bebo ve Bice'nin K... Bice, gölette korsancılık oynarken küreğini suya düşürdü ve kıyıya nasıl döneceğini bilmiyor… Meraklı Bebo ve Bice'nin karşısına her zaman tuhaf ve sıra dışı şeyler çıkıyor. Çocuk Kitapları. Hikayeler. Bize Bir Mancınık Lazım! - Bebo ve Bice'nin Keşifleri 2. Yo, olamaz! Bice, gölette korsancılık oynarken küreğini suya düşürdü ... Bize Bir Mancınık Lazım! - Bebo ve Bice'nin Keşifleri 2 ... . Çocuk Kitapları. Hikayeler. Bize Bir Mancınık Lazım! - Bebo ve Bice'nin Keşifleri 2. Yo, olamaz! Bice, gölette korsancılık oynarken küreğini suya düşürdü ve kıyıya nasıl döneceğini bilmiyor…...