Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Marketlerde Pazarlama Yönetimi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Marketlerde Pazarlama Yönetimi PDF EPUB


Prof. Dr. İnci Varinli

Marketlerde Pazarlama Yönetimi - Prof. Dr. İnci Varinli pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. İnci Varinli
DOSYA BOYUTU 11,72
TARİH 2010-01-01
ISBN 9758969272
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ekonomik ve sosyal yapıda görülen gelişmeler, perakendecileri satış yöntemlerini değiştirme, satışa sundukları mal ve hizmet çeşitlerini artırma, satış alanlarını genişletme ve satışa sundukları müşteri hizmetlerini iyileştirme yönünde teşvik etmektedir.

...omik ve sosyal yapıda görülen gelişmeler, perakendecileri satış yöntemlerini değiştirme, satışa sundukları mal ve hizmet çeşitlerini artırma ... Marketlerde Pazarlama Yönetimi-İnci Varinli Fiyatı ... ... Anasayfa Marketlerde Pazarlama Yönetimi. İnci Varinli. Sepete At Hemen Al. "Marketlerde Pazarlama Yönetimi". için 23 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Marketlerde pazarlama yönetimi. Doç. Dr. İnci Varinli. Satıcı. 17.50 TL. Ekonomik ve sosyal yapıda görülen gelişmeler, perakendecileri satış yöntemlerini değiştirme, satışa sundukları mal ve hizmet çeşitlerini ar ... Marketlerde Pazarlama Yönetimi: İnci Varinli: Amazon.com.tr ... . Ekonomik ve sosyal yapıda görülen gelişmeler, perakendecileri satış yöntemlerini değiştirme, satışa sundukları mal ve hizmet çeşitlerini artırma... Marketlerde Pazarlama Yönetimi. Prof. Dr. İnci Varinli. HAVALE :16,46 TL %1 EFT İndirimi. Meslek Yüksek Okulları İçin Temel Pazarlama Bilgileri İsmet Mucuk Türkmen Kitabevi. ...Marketlerinde pazarlama faaliyetlerinin organizasyonu fonksiyonel organizasyon ürün veya marka yönetimi organizasyonu ürün ...