Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gece Yürüyüşü e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gece Yürüyüşü PDF EPUB


Hasan Aycın

Gece Yürüyüşü - Hasan Aycın pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hasan Aycın
DOSYA BOYUTU 7,55
TARİH 2018-05-21
ISBN 9753556828
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Yüzün hep eski bir İstanbul anlatır gün olur kubbelerden biri gün olur yolcusuz handır ey çizginin pîri sakalın Sinan’ın gençliği hangi vak’a-nüvis yazdı bu tarihi"(Arif Ay, "Adı Hasan Aycın Olan Şiir"den)

...sunuz. Gece yürüyüşü olmayanın miracı olmuyor ... Gece Yürüyüşü - Ekşi Sözlük ... ." Charles Dickens. Charles Dickens bu küçük kitapta uykusuzluk illetine tutulup da gecenin ıssız saatlerinde yürüyüşe çıkarak kendini bu rahatsızlıktan kurtarmaya karar verdiği dönemde Londra... İstanbul Feminist Kolektif'in (İFK) çağrısıyla düzenlenen 14. Feminist Gece Yürüyüşü'nde binlerce kadın ve trans birey, Taksim'de bir araya geldi. ='Feminist Gece Yürüyüşü'ne izin yok ANTALYA' ... Gece Yürüyüşü Oyunu Oyna ... . ='Feminist Gece Yürüyüşü'ne izin yok ANTALYA'da 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen 'Feminist Gece Yürüyüşü'ne polis tarafından izin verilmedi. Bu yıl 17.'si yapılacak olan Feminist Gece Yürüyüşü, Valilik tarafından yasaklandı. 17 yıldır her 8 Mart'ta gerçekleştirilen Feminist Gece Yürüyüşü'ne bu yıl izin verilmedi....