Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gladyatör Batağı / Küçük Kayılar 2 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gladyatör Batağı / Küçük Kayılar 2 PDF EPUB


Enis Temizel

Gladyatör Batağı / Küçük Kayılar 2 - Enis Temizel pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Enis Temizel
DOSYA BOYUTU 6,13
TARİH 2019-11-04
ISBN 6050831757
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Küçük Kayılar, bu kez büyük bir tehlikeyle karşı karşıya! Küçük Kayılar, Kağan’ın abisini ve arkadaşlarını kaçıran haydutların peşinden Konstantinapolis’e gidiyor. Küçük Kayılar, kaçırılıp esir edilen Kayıları kurtarabilecek mi?Küçük Kayılar’ın pek de küçük olmayan heyecan dolu maceralarını, ince zekâlarıyla düşmanlarını nasıl alt ettiklerini ve daha fazlasını bu kitaplarda bulacaksınız.Ayrıca Türklerin şanlı tarihini, Kayı boyunun yaşamını, Ertuğrul Gazi’nin büyük kahramanlıklarını da eğlenerek öğrenebileceksiniz. O zaman, Küçük Kayılar ile tarihin eğlenceli sayfalarında yola çıkmanın tam vaktidir!

... abisini ve arkadaşlarını kaçıran haydutların peşinden Konstantinapolis'e gidiyor ... Gladyatör Batağı / Küçük Kayılar 2 - Enis Temizel | kitapyurdu.com ... . 7.50 TL. Küçük Kayılar, bu kez büyük bir tehlikeyle karşı karşıya! Küçük Kayılar, Kağan'ın abisini ve arkadaşlarını kaçıran haydutların peşinden Konstantinapolis'e gidiyor. Alış-Veriş Listeme Ekle. Gladyatör Batağı / Küçük Kayılar 2. O zaman Küçük Kayılar ile tarihin eğlenceli sayfalarında yola çıkmanın tam vaktidir! 9.63 TL. Küçük Kayılar, bu kez büyük bir tehlikeyle karşı karşıya! Küçük Kay ... Küçük Kayılar 2 - Gladyatör Batağı | bkmkitap.com ... .63 TL. Küçük Kayılar, bu kez büyük bir tehlikeyle karşı karşıya! Küçük Kayılar, Kağan'ın abisini ve arkadaşlarını kaçıran haydutların peşinden Konstantinapolis'e gidiyor....