Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Wildfell Konağı Kiracısı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Wildfell Konağı Kiracısı PDF EPUB


Anne Bronte

Wildfell Konağı Kiracısı - Anne Bronte pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Anne Bronte
DOSYA BOYUTU 4,19
TARİH 2019-11-30
ISBN 6058050020
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Wildfell Konağı’nın yeni kiracısı Helen “Graham” küçük yaştaki oğluyla kasabaya taşındığında esrarengiz hayatı ve göz kamaştırıcı güzelliğiyle dikkatleri üzerine hemen çeker, özellikle de Gilbert Markham’ınkini. Resim yaparak geçimini sağlayan, geleneksel fikirlere karşı çıkan Helen, kısa sürede kırsal bölgenin gündelik yaşantısı içinde göze çarpacak, roman ilerledikçe gizemli geçmişi kademeli olarak aydınlanacaktır.Brontë kız kardeşlerin en gencinin 1848 yılında yazdığı, dönemin romantik akımının dışında kalan, gerçekçi bir üslupla kaleme alınmış, yazarının hayatından da otobiyografik ögeler içeren Wildfell Konağı Kiracısı kadının toplumsal konumu konusuna cesur yaklaşımıyla şaşırtıcı ölçüde modern bir eder, içten anlatımı, yoğunluğu ve çok katmanlı hikayesiyle önemli bir klasik.

...mı. Wildfell Konağı'nın yeni kiracısı Helen "Graham" küçük yaştaki oğluyla kasabaya taşındığında esrarengiz hayatı ve göz kamaştırıcı güzelliğiyle dikkatleri üzerine hemen ... Wildfell Konağı Kiracısı - Anne Bronte | kitapyurdu.com ... ... #okudumbitti #WildfellKonağıKiracısı ⠀ 📚 Gizemli bir genç dul, küçük oğlu ve hizmetçisi ile yıllardır boş olan Wildfell Konağı'nı kiralar. Wildfell Konağı Kiracısı - Anne Brontë . . Wildfell Konağı'nın yeni kiracısı Helen "Graham" küçük yaştaki oğluyla kasabaya taşındığında esrarengiz hayatı ve göz kamaştırıcı güzelliğiyle dikkatleri üzerine hemen ... Wildfell Konağı Kiracısı , Anne Bronte - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . . Wildfell Konağı'nın yeni kiracısı Helen "Graham" küçük yaştaki oğluyla kasabaya taşındığında esrarengiz hayatı ve göz kamaştırıcı güzelliğiyle dikkatleri üzerine hemen çeker, özellikle de Gilbert... 16.80 TL. Wildfell Konağı'nın yeni kiracısı Helen "Graham" küçük yaştaki oğluyla kasabaya taşındığında esrarengiz hayatı ve göz kamaştırıcı güzelliğiyle dikkatleri üzerine hemen çeker... 24 TL. Wildfell Konağı'nın yeni kiracısı Helen "Graham" küçük yaştaki oğluyla kasabaya taşındığında esrarengiz hayatı ve göz kamaştırıcı güzelliğiyle dikkatleri üzerine hemen çeker... Wildfell Konağı Kiracısıanne Bronte, edebiyat - roman kategorisinde ücretsiz kargo ve 25 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Wildfell Konağı Kiracısı/Anne Bronte. Ürün Puanı...