Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gulyabani (Günümüz Türkçesiyle) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gulyabani (Günümüz Türkçesiyle) PDF EPUB


Hüseyin Rahmi Gürpınar

Gulyabani (Günümüz Türkçesiyle) - Hüseyin Rahmi Gürpınar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hüseyin Rahmi Gürpınar
DOSYA BOYUTU 6,15
TARİH 2019-01-15
ISBN 9750739279
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Hüseyin Rahmi’nin batıl itikatları kendine mevzu edindiği romanlarının arasında –bir romancı gözüyle– en kusursuzu, –bir okuyucu gözüyle– en eğlencelisi Gulyabani’dir.”Halide Edib Adıvar“İçinde hakikaten bütün bir âlem yaşayan ve çok kudretli tekniği sayesinde en olamayacak şeylere en mümkün vaziyetler mahiyeti veren bu romanı, muharriri büyük bir Garp lisanıyla yazsaydı mühim bir servet kazanırdı.” Nahid Sırrı ÖrikBasıldığı günden bugüne birçok kuşak tarafından zevkle okunan Gulyabani, bugün de korkutmaya, güldürmeye ve düşündürmeye devam eden, gerçek bir klasik.Edebiyatımızın bu eşsiz başyapıtını orijinal diline en az müdahaleyle günümüz Türkçesine uyarlanmış olarak sunuyoruz.

...özüyle en eğlencelisi Gulyabani'dir." ... Gulyabani (Günümüz Türkçesiyle) | bkmkitap.com ... . - Halide Edib Adıvar. Sepete at. Ürün detayı. Gulyabani : Günümüz Türkçesiyle. Hüseyin Rahmi Gürpınar. Everest. 25,00 TL. Site Fiyatı: 18,50 TL. %26 Stoktan Teslim 27.5.2020 Ön sipariş. Ürün detayı. Sepete at. En uygun GULYABANİ GÜNÜMÜZ TÜRKÇESİYLE / CAN ürün ve modelleri markası ve CAN YAYINLARI HÜSEYİN RAHMİ GÜRPINAR 1.BASKI TÜRKÇE 173 SAYFA 2019 özellikleri... 9.60 TL. Baştan sona heyecanla okun ... Gulyabani (Günümüz Türkçesiyle) PDF Kitap İndir - Epub Ebook Oku ... ... 9.60 TL. Baştan sona heyecanla okunan Gulyabani, o devir İstanbul halkını bütün özellikleriyle yansıttığı gibi bilmeceleri, tekerlemeleri, mahalli kelimeleriyle de Türkçenin en güzel örneklerini... Hüseyin Rahmi Gürpınar. "Hüseyin Rahmi'nin batıl itikatları kendine mevzu edindiği romanlarının arasında bir romancı gözüyle en kusursuzu, bir okuyucu gözüyle en eğlencelisi Gulyabani'dir....