Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sevginin İşleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sevginin İşleri PDF EPUB


Soren Kierkegaard

Sevginin İşleri - Soren Kierkegaard pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Soren Kierkegaard
DOSYA BOYUTU 3,59
TARİH 2020-04-02
ISBN 6057768162
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kierkegaard, 1847’de yayınlanmış bu kitabında beşeri sevgiyi, beşeri hareket ve davranışları, hareket tarzlarımızı tahlil ediyor, yorumluyor ve önerilerde bulunuyor. Kierkegaard’un fikrince, beşeri sevgi Tanrı tarafından bahşedilmiş bir şey, ve kitapta bu ışık altında, Tanrıyı ve komşuyu sevme buyruğu üzerine bir dizi tahlil okura sunuluyor. Kierkegaard’a göre burada odak noktası, komşunun kim olduğu, bir insanın komşusuna (karşındaki, yanındaki veya bir özne olarak “öteki”), ve dolayısıyla, hareket tarzı itibarıyla sevgi sahibi denebilecek kişiye karşı nasıl doğru davranacağı; bu bağlamda karşılıklı sevgi, sevgiye karşılık koşulu, ve buna ayak direyebilecek birtakım olgu, bu başlık altında alışkanlık, itimatsızlık, bencillik, kıskançlık, gıpta, haset, kibir, kusur buluculuk ve eleştirellik de, insan yapısına has vasıflar olarak mercek altına yatırılıyor.Bir insan topluluğunu bir arada tutan şey nedir? İnsanları birbirine bağlayan şey nedir? Kişiliği ne/neler oluşturur? Bunlar, Kierkegaard’un bu kitapta sorduğu, izah ve yanıt sunduğu ana sorular. Ve bu sorulara zaman içinde birçok farklı yanıt verile gelmiş. Ve bu sorular politika, terapi ve tedavi, eğitmenlik, danışmanlık, teoloji sahalarını geçmişte olduğu kadar bugün de meşgul eden merkezi sorular, dolayısıyla bu sorular çerçevesinde tahmin ve öneriler sunula gelmiş. Kitap bu açıdan güncelliğini korumaya devam ediyor. Yazılışından 173 yıl sonra bile dünya dillerine sürekli çevrilmekte olması da buna işaret ediyor.

...e yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. En uygun SEVGİNİN İŞLERİ / PİNHAN ürün ve modelleri markası ve PİNHAN YAYINCILIK SOREN KIERKEGAARD 1 ... Sevginin İşleri - Soren Kierkegaard ... .BASKI 425 SAYFA 2020 özellikleri 9786057768162 en ucuz fiyatlar ile 37,50 TL. sevginin isleri - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Çok satanlar üstte İlişkiye göre. Sevginin İşleri [ Soren Kierkegaard ]. Pinhan Yayıncılık. Kierkegaard, 1847'de yayınlanmış bu kitabında beşeri sevgiyi, beşeri hareket ve ... Sevginin İşleri - Ekşi Sözlük ... . Sevginin İşleri [ Soren Kierkegaard ]. Pinhan Yayıncılık. Kierkegaard, 1847'de yayınlanmış bu kitabında beşeri sevgiyi, beşeri hareket ve davranışları, hareket tarzlarımızı tahlil ediyor... In other projects. Aşk İşleri -Works of Love. Şey Yapmıyor SağlayabilirATİNA Can bile Aşk bir İş, , yenilen Kazandı in Love Uzlaşma zafer , bir Ölü anımsama Love çalışmalarını ve Aşk öven Sevginin. 29.69 TL. Kierkegaard'un fikrince, beşeri sevgi Tanrı tarafından bahşedilmiş bir şey, ve kitapta bu ışık altında, Tanrıyı ve komşuyu sevme buyruğu üzerine bir dizi tahlil okura sunuluyor. 37.50 TL. Kierkegaard'un fikrince, beşeri sevgi Tanrı tarafından bahşedilmiş bir şey, ve kitapta bu ışık altında, Tanrıyı ve komşuyu sevme buyruğu üzerine bir dizi tahlil okura sunuluyor. Soren Kierkegaard. Kitap Tanıtımı. Kierkegaard, 1847'de yayınlanmış bu kitabında beşeri sevgiyi, beşeri hareket ve davranışları, hareket tarzlarımızı tahlil ediyor, yorumluyor ve önerilerde bulunuyor. Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Pinhan Yayıncılık Yayınevine ait Sevginin İşleri kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. sevginin isleri - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Sevginin İşleri. Soren Kierkegaard. Pinhan Yayıncılık. sevginin isleri - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Sevginin İşleri. Soren Kierkegaard. Pinhan Yayıncılık. 35 TL. Kierkegaard'un fikrince, beşeri sevgi Tanrı tarafından bahşedilmiş bir şey, ve kitapta bu ışık altında, Tanrıyı ve komşuyu sevme buyruğu üzerine bir dizi tahlil okura sunuluyor. Søren Kierkegaard - Sevginin İşleri (2020). İnsanları bir arada tutan şey nedir? Sevgi toplumla ilişkimizi, daha da önemlisi kişiliğimizi nasıl etkiler? Soren Kierkegaard tarafından kaleme alınan Sevginin İşleri Pdf Oku isimli 424 sayfadan olu...