Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yunan Felsefe Tarihi -1Sokrates Öncesi İlk Filozoflar ve Pythagorasçılar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yunan Felsefe Tarihi -1Sokrates Öncesi İlk Filozoflar ve Pythagorasçılar PDF EPUB


W. K. C. Guthrie

Yunan Felsefe Tarihi -1Sokrates Öncesi İlk Filozoflar ve Pythagorasçılar - W. K. C. Guthrie pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR W. K. C. Guthrie
DOSYA BOYUTU 8,30
TARİH 2011-12-26
ISBN 9759971823
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu cilt, Thales’ten Aristoteles’e altı kitaplık bir Yunan felsefesi tarihinin ilk kitabı. Cambridge Üniversitesi’nin ısmarladığı diziyi W. K. C. Guthrie yaklaşık yirmi yılda tamamladı. Dizinin bu ilk kitabında, yazar gayet kapsamlı ama bir o kadar duru bir anlatımla Thales’ten başlayarak Miletos Okulu’nu ve ilk Pythagorasçılığı ele alıyor; Alkmaion ve Ksenophanes gibi -pek de ünlü olmayan- iki ilginç düşünüre değindikten sonra, en az ikisi kadar karanlık bir düşünürle sözü bağlıyor: Ephesoslu Herakleitos.

... ...çıkan kitabın basım yılı 2011 Kitabın yazarı W ... Yunan Felsefe Tarihi - I Sokrates Öncesi İlk Filozoflar Ve P Fiyatı ... . K. C. Guthriekitabı hakkında yorumları, bilgileri, Yunan Felsefe Tarihi 1 Sokrates Öncesi İlk Filozoflar ve Pythagorasçılar kitabının resmini içeren sayfa. % 20 Indirimli Tükendi. Mitoloji Sözlüğü Yunan ve Roma. Bu cilt, Thales’ten Aristoteles’e altı kitaplık bir Yunan felsefesi tarihinin ilk kitabı. Filozoflar ve Pythagorasçılar Kitabı PDF Oku Özeti İndir ile birlikte Yunan Felsefe Tarihi -1 Sokrates Öncesi... ...ama bir o kadar duru bir anlatımla Thales'ten baş ... Yunan Felsefe Tarihi - I Sokrates Öncesi İlk Filozoflar Ve P Fiyatı ... ... ...ama bir o kadar duru bir anlatımla Thales'ten başlayarak Miletos Okulu'nu ve ilk Pythagorasçılığı… ve Pythagorasçılar Bu cilt, Thales'ten Aristoteles'e altı kitaplık bir Yunan felsefesi tarihinin ilk kitabı. Bu cilt, Thalesten Aristotelese altı kitaplık bir Yunan felsefesi tarihinin ilk kitabı. Cambridge Üniversitesinin ısmarladığı diziyi W. K. C. Guthrie yakl.. Psikoloji ve Felsefe Kitapları. Geri. W. K. C. Guthrie. Bu cilt, Thales'ten Aristoteles'e altı kitaplık bir Yunan felsefesi tarihinin ilk kitabı. 16 x 24 cm. Bu cilt, Thales'ten Aristoteles'e altı kitaplık bir Yunan felsefesi tarihinin ilk kitabı. oncesi-ilk-filozoflar-ve-pythagorascilar....