Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir Devrin Hikayesi: Devrim Arabaları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir Devrin Hikayesi: Devrim Arabaları PDF EPUB


Süleyman Aşık

Bir Devrin Hikayesi: Devrim Arabaları - Süleyman Aşık pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Süleyman Aşık
DOSYA BOYUTU 6,73
TARİH 2016-03-14
ISBN 6059022613
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yıl 1961… Her şey bir iddiayla, “yapılabilir” inancıyla başlamıştı. 27 Mayıs 1960 Askeri Darbesi’ni yapan ekibin başındaki isim Devlet ve Hükümet Başkanı Cemal Gürsel’in talimatıyla devlet “prototip” bir motor ve otomobil imal edecekti, birçok farklı sesin arasında. Süre kısıtlı, imkânlar çok da tatminkâr değildi. Fakat tüm bunlarla mücadele eden bir ekip vardı işin başında, mühendisinden işçisine.Verilen söz tutulmuş, Eskişehir Cer Atölyesi’nde üretilen iki Devrim marka otomobil istenilen tarihte Cemal Gürsel’e takdim edilmişti. Ancak Devrim’in bir anlık “durması” adeta kendisi için yazılan sonu hazırlamıştı. Devrim’in ömrü bir kelebek gibi “bir” günlük olmuştu!

.... Ancak Devrim'in bir anlık durması adeta kendisi için yazılan sonu hazırlamıştı ... İşte Devrim Arabalarının Gerçek Hikayesi... (Projede Yetkili Birisinin...) ... . Devrim'in ömrü bir kelebek gibi bir günlük olmuştu! Verilen söz tutulmuş, Eskişehir Cer Atölyesi'nde üretilen iki Devrim marka otomobil istenilen tarihte Cemal Gürsel'e takdim edilmişti. Devrim'in ömrü bir kelebek gibi bir günlük olmuştu! Ancak Devrim'in bir anlık "durması" adeta kendisi için yazılan sonu hazırlamıştı. Devrim'in ömrü bir kelebek gibi "bir" günlük olmuştu! Süleyman Aşık kaleminden ... Devrim Arabaları-İlk Kez Yayınlanan Arşiv Belgeleriyle... - GittiGidiyor ... . Devrim'in ömrü bir kelebek gibi "bir" günlük olmuştu! Süleyman Aşık kaleminden Bir Devrin Hikayesi: Devrim Arabaları kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Devrim'in ömrü bir kelebek gibi "bir" günlük olmuştu! Ancak Devrim'in bir anlık "durması" adeta kendisi için yazılan sonu hazırlamıştı. Devrim'in ömrü bir kelebek gibi "bir" günlük olmuştu! 37.04 TL. Verilen söz tutulmuş, Eskişehir Cer Atölyesi'nde üretilen iki Devrim marka otomobil istenilen tarihte Cemal Gürsel'e takdim edilmişti. Ancak Devrim'in bir anlık durması adeta kendisi için... Verilen söz tutulmuş, Eskişehir Cer Atölyesi'nde üretilen iki Devrim marka otomobil istenilen tarihte Cemal Gürsel'e takdim edilmişti. Devrim'in ömrü bir kelebek gibi "bir" günlük olmuştu!...