Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çocuklar İçin Scratch İle Kodlama 6+ Yaş e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çocuklar İçin Scratch İle Kodlama 6+ Yaş PDF EPUB


Bager Akbay

Çocuklar İçin Scratch İle Kodlama 6+ Yaş - Bager Akbay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Bager Akbay
DOSYA BOYUTU 6,72
TARİH 2018-12-11
ISBN 6059129435
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitap çalışma kartlarına dönüşen yapısıyla 6 Yaş ve üstü çocuklarınızın Scratch ile programlama yapmasına olanak sağlıyor. Kurulumdan uygulamaya tüm detaylar çalışma kartlarının içinde en ince ayrıntısına kadar anlatılıyor.

...nın içinde en ince... 29.63 TL. Bu kitap çalışma kartlarına dönüşen yapısıyla 6 Yaş ve üstü çocuklarınızın Scratch ile programlama yapmasına olanak sağlıyor ... Çocuklar İçin Scratch ile Kodlama 9+ Yaş Ücretsiz Pdf - Abaküs Kitap ... . Bu kitap çalışma kartlarına dönüşen yapısıyla 6 Yaş ve üstü çocuklarınızın Scratch ile programlama yapmasına olanak sağlıyor. Yaş pdf oku Çocuklar İçin Scratch İle Kodlama 6+ Yaş kitabı nerede... 36.11 TL. Bu kitap çalışma kartlarına dönüşen yapısıyla 6 Yaş ve üstü çocuklarınızın Scratch ile programlama yapmasına olanak sağlıyor. Çocuklar İçin Scra ... Çocuklar İçin Scratch İle Kodlama 6+ Yaş ... . 36.11 TL. Bu kitap çalışma kartlarına dönüşen yapısıyla 6 Yaş ve üstü çocuklarınızın Scratch ile programlama yapmasına olanak sağlıyor. Çocuklar İçin Scratch İle Kodlama 6+ Yaş kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Bager Akbay, Hakan Ataş kitapları ve Abaküs 2018 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap... ...Duygusunu Dijital Araçlarla Tetiklemek İsteyen HerkesBu kitap çalışma kartlarına dönüşen yapısıyla 6 Yaş ve üstü çocuklarınızın Scratch ile programlama yapmasına olanak sağlıyor. Bu kitap çalışma kartlarına dönüşen yapısıyla 6 Yaş ve üstü çocuklarınızın Scratch ile programlama yapmasına olanak sağlıyor. Alış-Veriş Listeme Ekle. Çocuklar İçin Scratch İle Programlama 6+ Yaş. "Bager akbay" - diğer ürünler. Çocuklar İçin Scratch 3.0 ile Kodlama. 37,83 TL. Çocuklar İçin Scratch İle Kodlama 6+ Yaş (Kartlı) (9786059129435). Bu kitap çalışma kartlarına dönüşen yapısıyla 6 Yaş ve üstü çocuklarınızın Scratch ile programlama yapmasına olanak sağlıyor. 35.55 TL. Bu kitap çalışma kartlarına dönüşen yapısıyla 6 Yaş ve üstü çocuklarınızın Scratch ile programlama yapmasına olanak sağlıyor. Bu kitap çalışma kartlarına dönüşen yapısıyla 6 Yaş ve üstü çocuklarınızın Scratch ile programlama yapmasına olanak sağlıyor. Kurulumdan uygulamaya tüm detaylar çalışma kartlarının içinde en ince......