Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yoksa Sen misin? e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yoksa Sen misin? PDF EPUB


Gülten Dayıoğlu

Yoksa Sen misin? - Gülten Dayıoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gülten Dayıoğlu
DOSYA BOYUTU 3,53
TARİH 2020-05-12
ISBN 9752121485
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bürküt 15. yüzyılda Orta Asya’da yaşayan bir Türkmen kızı. Doğuştan Şamanlık yeteneğine sahip. Kutsal Vooo Bataklığı’nda boğulmak üzereyken çamurdaki Anaşidalar ona uzaylı-insan niteliği kazandırırlar. Çünkü kendisine göksel güçler tarafından, insan soyunun yok olmaması konusunda önemli bir görev verilmiştir. Bengü ise 21. yüzyılda İstanbul’da yaşamaktadır. Kayak kazasında çığ altında kalır. Ruhu varlığından kıvılcım gibi sıçrayıp çıkar. Paralel evrenlerdeki geçmiş zaman katmanlarına savrulur. Orada Bürküt’e sığınıp onunla bütünleşir. Bürküt, ruh eşiyle birlikte Asya’da on yıl süreyle destansı serüvenler yaşar. Sonunda Oğuz Kağan’ın Çin’de yaptırmış olduğu efsanevi Beyaz Piramitler’e ulaşır. İnanışa göre piramitlerde, tüm dünyada barışı sağlayacak gizemli bir güç saklıdır. 2001 yılbaşı gecesinde, dünyayı şaşırtan bir olay yaşanır. On yıl önce yarı ölü hâlde, bitkisel hayata tutsak olan on beş yaşındaki Bengü birdenbire canlanır. Çünkü ruhu, Bürküt’ten ayrılıp kendisine geri dönmüştür. Amaaa!

...evgilim.. Yoksa sen, Sevgilim olmayabilir misin? ... Yoksa Sen Misin? - YouTube ... .. ...ile sevmek bir güzelliği ve dövüşebilmek o güzellik uğruna. işte yüzünde badem çiçekleri saçlarında gülen toprak ve ilkbahar. sen misin seni sevdiğim o kavga, sen o kavganın güzelliği misin yoksa... Hep merak etmişimdir Yarın sabah Geri gelmeyecek misin? Ben mi kalkayım yoksa Çayı sen demleyecek misin? Madem öyle Lafı uzatmaya gerek yok Ben mi öleyim yoksa Ateş edecek misin? yumma anında Bîr soğuk telefon konuşmasında Geri alabilir misin Seni benden geri alabilir misin Kovabilir misin beni senden Sevgilim Yoksa sen Sevgilim olmayabilir misin. ... Yoksa Sen Misin? ... ....