Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Mühürlü Zarf e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Mühürlü Zarf PDF EPUB


Pürlen Kıyat Karakuş

Mühürlü Zarf - Pürlen Kıyat Karakuş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Pürlen Kıyat Karakuş
DOSYA BOYUTU 11,48
TARİH 2019-01-30
ISBN 9751039576
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kartal Tan pilot olmanın heyecanına Hüma Toygun ile yaşadığı aşkın coşkusunu da eklemiş, dünyaya gelen kızına gökyüzüne olan sevgisini çağrıştıran Yıldız adını koymuştu. Hüma Tan ve kızı Yıldız, 21 Temmuz’da dünyaya gelen Kartal Tan’ın doğum günü için hazırlık yaparken Ankara’da 20 Temmuz’da gerçekleşecek harekâtın son hazırlıkları yapılıyordu. Hüma Tan’ın operasyondan habersiz uykusuz geçirdiği geceye Yıldız’ın rüyasından feveranla uyanması huzursuzluğu eklenmişti. Henüz gün doğmamış, şafak karanlığı hükmünü sürüyordu. Kızı Yıldız’ı sakinleştirip uyuttuktan sonra usulca kalkarak mutfağa giden Hüma Tan için o gece karar gecesiydi. Hayatında en çok sevdiği kişiye dair verdiği kararlar. Az önce Yıldız’ın, “Anne, babamın uçağı düştü. Aşırı rüzgâr, her yandan yağan mermiler vardı,” diye haykırışı sabaha kadar kulaklarında çınlamıştı. Oysa kızı sabah uyandığında hiç olmadığı kadar mutlu olmalıydı. Öyle ya, babasının doğum günüydü. Ev süslenecek, pasta yapılacak, hediye almak için alışverişe çıkılacaktı.Az sonra koridordan gelen ayak seslerini duydu. Saatine baktı. Henüz sabah altı bile olmamıştı. Yıldız yerde bağdaş kurmuş, gözlerini ovuşturuyordu. Anne kızın bakışları birleşti. Yıldız, “Lütfen anne, babamı bul!’’ dedi fısıldar tonda. Kadın donakaldı. Yıldız kıpır kıpır dudakları, titrek sesiyle ikinci rüyasını anlatırken kapı tıklar gibi oldu. Hüma Tan’ın bakışları kızından kapıya doğru yönelirken yüzündeki ifade açık bir kitap gibi okunuyordu; kireç rengine dönüşmüş bir beniz, donuk gözler ve gergin dudaklar…Bir süre sonra kapı bir kez daha tıkladı. Yıldız annesine dehşetle baktı. Kapı artık tıklanmıyor, zil ürküten bir tonda çalıyordu. Apartmanın koridorundan duyulan acı çığlık, sütle dolu bardağın yerde tuzla buz oluşu, Yıldız’ın kapıya fişek gibi fırlaması. Geceliğin etekleri savrularak kapıya doğru fırlayan küçük kızı havada yakalayan Hüma Tan… Yıldız çırpınıyor, Yıldız haykırıyor, Yıldız sönüyordu…Peki Kartal Tan’a ne olmuştu? Yıldız’ın rüyasında gördüğü vizyon ne kadar gerçekti? Üç nesile uzanan; aşk, mücadele ve tarihle harmanlanmış çarpıcı bir roman. 

...arf Pürlen Kıyat Karakuş. 9,95 €. Mühürlü Zarf Pürlen Kıyat Karakuş ... Mühürlü Zarf - Pürlen Kıyat Karakuş ... . 9,95 €. SEPETE EKLE. mühürlü zarf çevirisi anlamı nedir nasıl telaffuz ediliz. mühürlü zarf teriminin Türkçe İngilizce sözlükte anlamı. sealed envelope. Mühürlü Zarf arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Mühürlü Zarf İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Abone olduğunuz için teşekkürler! L ... Mühürlü Zarf by Pürlen Kıyat Karakuş ... . Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Abone olduğunuz için teşekkürler! Lütfen e-posta kutunuzu kontrol ediniz. Mühürlü Zarf Pürlen Kıyat Karakuş İnkılap Kitabevi. » Mühürlü Zarf Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması....