Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sabır Ülkesi / Anka Kuşu İle Alperen’in Macera Yolcuğu 3 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sabır Ülkesi / Anka Kuşu İle Alperen’in Macera Yolcuğu 3 PDF EPUB


Selçuk Alkan

Sabır Ülkesi / Anka Kuşu İle Alperen’in Macera Yolcuğu 3 - Selçuk Alkan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Selçuk Alkan
DOSYA BOYUTU 5,69
TARİH 2019-02-01
ISBN 6057934161
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

5 kitaplık bilgelik serisinde yazar, çocuklarımızı eğlendirirken öğretiyor, öğretirken eğlendiriyor. Anka Kuşu ile Alperen’in maceralarında, her bir kitapta ayrı bir ülkeye gidiliyor ve bu ülkelerde fazilet, erdem, ahlâk ve insanî değerler üzerine kurulu maceralar yaşanıyor. Bazen kıssa içinde kıssa ve rüya içinde rüya metaforlarıyla, çocuklarımızın eğlenirken aynı zamanda temel değerlerimizin farkındalığına varması amaçlanıyor. Sevgi Ülkesi düşmanlar tarafından istilâ edilmiştir. Artık bir esir olan Alperen,ülkenin en büyük hapishanelerinden birinin karanlık hücresine kilitlenir. Burada Alperen, geçmişte yaptığı hataları tekrar düşünür ve ailesini kaybettiği için derin üzüntüler içerisinde mahvolur. Artık sabretme vaktidir.Alperen, bir gece vakti, hücrenin içinde gezinen böceklerle tanışır ve böceklerin lideriyle konuşmaya başlar. Lider Böceğin bilgeliği karşısında hayrete düşer. Bundan sonraki günlerde, kendisine günlük olarak verilen bir parça ekmek ve bir kap suyu böceklerle paylaşır. Böcekler de ona, dışarıda olup bitenden haberler getirirler.Bakalım, Alperen’i hangi yeni maceralar beklemektedir?.. 

...anıyor. Anasayfa Sabır Ülkesi Anka Kuşu ile Alperen`in Macera Yolculuğu 3 ... Sabır Ülkesi - Anka Kuşu ile Alperen'in Macera Yolculuğu 3 ... . Selçuk Alkan. Kargo BEDAVA. Sepete At Hemen Al. Seher Tangel tarafından 19/02/2019 tarihinde (9 ay önce) saat 23:25'de oluşturuldu. Sabır Taşı Okuyan Çocuk 6. Anka Kuşu ile Alperen'in maceralarında, her bir kitapta ayrı bir ülkeye gidiliyor ve bu ülkelerde fazilet, erdem, ahlâk ve insanî değerler üzerine kurulu maceralar yaşanıyor. 5 kitaplık bilgelik serisinde yazar, çocuklarımızı eğlendirirken öğr ... Sabır Ülkesi - Anka Kuşu ile Alperen'in Macera Yolculuğu 3 ... . 5 kitaplık bilgelik serisinde yazar, çocuklarımızı eğlendirirken öğretiyor, öğretirken eğlendiriyor. Anka Kuşu ile Alperen`in maceralarında, her bir kitapta ayrı bir ülkeye gidiliyor ve bu ülkelerde fazilet... 9 TL. Anka Kuşu ile Alperen'in maceralarında, her bir kitapta ayrı bir ülkeye gidiliyor ve bu ülkelerde fazilet, erdem, ahlâk ve insanî değerler üzerine kurulu maceralar yaşanıyor. 2.57 €. Anka Kuşu ile Alperen'i...