Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Son Vaka / Sherlock Holmes e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Son Vaka / Sherlock Holmes PDF EPUB


Sir Arthur Conan Doyle

Son Vaka / Sherlock Holmes - Sir Arthur Conan Doyle pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sir Arthur Conan Doyle
DOSYA BOYUTU 6,75
TARİH 2015-07-13
ISBN 6059961851
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Son Vaka, Arthur Conan Doyle’un en ilgi çekici Sherlock Holmes maceralarından biridir. Sonrasında dedektifin hayranları tarafından yoğun baskılara maruz kalacağı bir adım atmış ve bu hikâyede Sherlock Holmes’ü öldürmüştür. Artık bir hikâye kahramanı olmanın ötesine geçmiş Sherlock için, bu belki de yeni bir başlangıç olacaktır.

... teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz ... Sherlock Holmes - Son Vaka (Sesli Kitap) - YouTube ... . 5.40 TL. "Kanunun diğer yanında yer alsaydım, en başarılı suçlu olurdum.". Sherlock Holmes. İnsan beyninde çözülemeyecek kadar zor, tahmin edilemeyecek kadar karmaşık duygular ve arzular vardır. Son Vaka'da ise, artık emekli olmuş ve kendini arıcılığa adamış bir Sherlock Holmes göreceğizdir, Birinci Dünya Savaşı sürerken artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Sherlock Holmes - Son Vaka hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterler ... Sherlock Holmes - Son Vaka - Arthur Conan Doyle ... . Sherlock Holmes - Son Vaka hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Sherlock Holmes - Son Vaka. Sir Arthur Conan Doyle. Yıllar önce İngilizce olarak Sherlock Holmes serisinin bir kitabını almıştım. Listedeki son iki kitabı okumadım. Bütün Hikayeler 5 ve Sherlock Holmes'in Dava Defteri(Vaka Dosyası)... Son Vaka, Arthur Conan Doyle'un en ilgi çekici Sherlock Holmes maceralarından biridir. tarafından yoğun baskılara maruz kalacağı bir adım atmış ve bu hikâyede Sherlock Holmes'ü öldürmüştür....