Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Peygamber ve Öyküleri Serisi (7 Kitap) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Peygamber ve Öyküleri Serisi (7 Kitap) PDF EPUB


Veli Karanfil

Peygamber ve Öyküleri Serisi (7 Kitap) - Veli Karanfil pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Veli Karanfil
DOSYA BOYUTU 4,77
TARİH 2013-01-28
ISBN 6055163150
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

‘Peygamberler ve Öyküleri Serisi’ olarak sizlere sunduğumuz bu kitaplar, Kur’an-ı Kerim’de adı geçen peygamberlerin hayatını öykü niteliğinde ve çizimlerle desteklenerek çocuklarımızın çok kısa bir sürede kavrayabileceği şekilde hazırlanmıştır. Çocuklarımızın sıkılmadan okuyabileceği peygamberler ve öyküleri serisidir. Seri toplam 7 kitaptan oluşmaktadır.Çocuklar; bu seride İlk Peygamber Hz. Adem’ den Son Peygamber Hz. Muhammed (s.a.v.)’ kadar Kur’an-ı Kerim’de adı geçen peygamberleri tanıyacak hem de insan oğlunun yaradılış sebebini ve sonrasındaki hadiseleri öğreneceksiniz.Serinin toplam 7 kitabı1.kitap: Hz. Adem, İdris, Nuh2.kitap: Hz. Hut, Salih, İbrahim, Lut3.kitap: Hz. İsmail, İshak, Yakup, Yusuf4.kitap: Hz. Eyyub, Zülkifl, Musa, Harun5.kitap: Hz. Şuayb, Davud, Süleyman, İlyas Elyesa6.kitap: Hz. Yunus, Zekeriya, Yahya, İsa’ya7.kitap: Hz. Muhammed (s.a.v)

... oluşmaktadır. ...ve Öyküleri Serisi - Çocuklar İçin Kur'an-ı Kerim'de Adı Geçen Peygamberlerin Öyküsü ... Peygamber ve Öyküleri Serisi (7 Kitap) ... . Ürün Sepetinize Eklendi! Peygamberler ve Öyküleri Serisi Kutulu (7 Kitap Takım). 30,66 TL. Kitap sektörü içerisinde yıllardır edindiğimiz tecrübe ve her biri alanında uzman ekibimizle; kitapseverlere en geniş yelpazede ürünü, en uygun fiyatlarla sunmak üzere yeni web sitemizi... Peygamberler ve Öyküleri Serisi Kutulu (7 Kitap Takım). Yeni. Ücretsiz Kargo. Peygamberler ve Öyküleri Se ... Peygamber ve Öyküleri Serisi (7 Kitap) ... ... Peygamberler ve Öyküleri Serisi Kutulu (7 Kitap Takım). Yeni. Ücretsiz Kargo. Peygamberler ve Öyküleri Serisi Kutulu (7 Kitap Takım). Veli Karanfil. Yayınevi: Pinus Kitap. Kitap dostları için Kitap Müptelası'nda binlerce çeşit kitap var. Yeni çıkan kitaplar, çok satanlar ve binlerce çeşit kitap burada! Peygamberler ve Öyküleri Serisi Kutulu (7 Kitap Takım). Anasayfa. Çocuk ve Gençlik Kitapları. Din Eğitimi. Peygamberler ve Öyküleri Serisi Kutulu (7 Kitap Takım). The Witcher Serisi Kutulu (7 Kitap Takım). 19. fiyat. Peygamberimiz ve Ailesi Takım (7 Kitap Takım). 20. Çocuklarımızın sıkılmadan okuyabileceği peygamberler ve öyküleri serisinin yedinci kitabıdır. Seri toplam 7 kitaptan oluşmaktadır. Veli Karanfil Pinus Kitap. Liste Fiyatı : 42,00TL. Muhammed'e Kadar Peygamberler ve Öyküleri Serisi - Çocuklar İçin Kur'an-ı Kerim'de Adı Geçen Peygamberlerin Öyküs...