Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yitik Yaşam e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yitik Yaşam PDF EPUB


İlhami Kurtaran

Yitik Yaşam - İlhami Kurtaran pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İlhami Kurtaran
DOSYA BOYUTU 5,30
TARİH 2019-01-21
ISBN 6057593368
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İyi insan olmak mutlu bir yaşam sürmek için yeterli koşul değildir. Uğruna mücadele ettiğiniz, türlü fedakârlıklarda bulunduğunuz insanlar aslında en küçük fedakârlık zerresini dahi haketmiyor olabilir. Sahip olduğunuzu zannettiğiniz şeylere asla sahip olamamış olabilirsiniz. Onlar sizin var olmanızı isterler ama bu sadece gerekli zamanlarda gerekli şekillerde sizi kullanabilmek içindir. Bu durumun gerçekliğini fark ettiğinizde ne yapacaksınız? Yaşamınıza nasıl devam edeceksiniz? Ne yaparsanız yapın, yaşamınızı nasıl sürdürmek istiyorsanız öyle sürdürün, mevcut olan tek gerçek, yitik bir yaşamı sürdürmekte olduğunuzdur.

...nasıl devam edeceksiniz? Ne yaparsanız yapın yaşamınızı nasıl sürdürmek istiyorsanız öyle sürdürün mevcut olan tek gerçek yitik bir yaşamı sürdürmekte olduğunuzdur ... Yitik Yaşam ... . İlhami Kurtaran. İyi insan olmak mutlu bir yaşam sürmek için yeterli koşul değildir. Uğruna mücadele ettiğiniz, türlü fedakârlıklarda bulunduğunuz insanlar aslında en küçük fedakârlık zerresini dahi... Dünyanın en büyük fikir koleksiyonu olan Pinterest'te, YİTİK YAŞAM adlı kullanıcının (musabenim60) neler keşfettiğini görün. YİTİK YAŞAM. 1,422 Takipçiler. • 2 ... Yitik Bir Yaşam Hikayesi ... ... Dünyanın en büyük fikir koleksiyonu olan Pinterest'te, YİTİK YAŞAM adlı kullanıcının (musabenim60) neler keşfettiğini görün. YİTİK YAŞAM. 1,422 Takipçiler. • 28 Takip edilenler. Şair Nurhan Göktürk isimli şaire ait Yitik Yaşam adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Nurhan Göktürk adlı şaire ait tüm şiirleri antoloji.com da bulabilirsiniz. Anasayfa Yitik Yaşam. İlhami kurtaran. Sepete At Hemen Al. Yitik Yaşam - İlhami Kurtaran hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! İyi insan olmak mutlu bir yaşam sürmek için yeterli koşul değildir. 48.60 TL. Yitik YaşamYitik Yaşam - İyi insan olmak mutlu bir yaşam sürmek için yeterli koşul değildir. Kargo dahil en ucuz3...