Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Melekler ve KanatlarıAma’daki Allah e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Melekler ve KanatlarıAma’daki Allah PDF EPUB


Halit Arslan

Melekler ve KanatlarıAma’daki Allah - Halit Arslan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Halit Arslan
DOSYA BOYUTU 7,97
TARİH 2016-03-09
ISBN 6054976997
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitap,mevcut din anlayışındaki yozlaştırmalara bir itiraz ve isyan duygusuyla yazılmıştır. Farklı bir zemin ve bakış açısı tanıtılmak istenmiştir.Yerkürenin uzantısı olarak beynimizin de 99 tür temel atomdan yapılmış olmasının bir sonucu olarak insan, 99 temel esmayı (Esma-ül Hüsna), potansiyel olarak açığa çıkarmaya adaydır. Ancak yaşamdan görmekteyiz ki bu atomların (ve esmaların) yüzde on kadarı, ortalama insanda aktiftir; Allah’ın esmalarının bu kadar azı, insanda açığa çıkmaktadır! Diğer inaktif durumdaki atomların da aktifleştirilip, 99 esmanın tamamına yakınının açığa çıkarılabilmesi mümkündür. Bu çok zor durumun gerçekleştirilebilmesi sonucu insan, ALLAHSAL özellikler ve davranışlar (mucizeler) ortaya koyar!Her insanda bu imkânların potansiyel olarak mevcut olması, insanın HALİFETULLAH (Allah vekili) olarak yaratılması demektir! Hatta Allah’ın: “Ben insanı kendi suretimde yarattım.” ayeti de bu halifetullah özelliğine işaret ediyor, diye düşünmekteyim.

...lerde olan yerde olan canlılar ve melekler kendilerine hiçbir yüksünme gelmeden Allah'a secde ederler ... Ayette, Meleklerin İkişer, Üçer, Dörder... | Sorularla İslamiyet ... . -Melekler için erkeklik, dişilik düşünülmez. -Melekler Allah'ın oğlu kızı kabul edilmez. -Meleklerle alay edilmez ve sövülmez. Ancak yaşamdan görmekteyiz ki bu atomların (ve esmaların) yüzde on kadarı, ortalama insanda aktiftir; Allah'ın esmalarının bu kadar azı, insanda açığa çıkmaktadır! 12.64 TL. Melekler ve Kanatları Amadaki Allah - Bu kitap, mevcut din anlayışındaki yozlaştırmalara bi ... Ayette, Meleklerin İkişer, Üçer, Dörder... | Sorularla İslamiyet ... .64 TL. Melekler ve Kanatları Amadaki Allah - Bu kitap, mevcut din anlayışındaki yozlaştırmalara bir itiraz ve isyan duygusuyla yazılmıştır....