Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yeniçerilerin KahiresiAbdurrahman Kethüda Zamanında Bir Osmanlı Kentinin Yükselişi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yeniçerilerin KahiresiAbdurrahman Kethüda Zamanında Bir Osmanlı Kentinin Yükselişi PDF EPUB


Andre Raymond

Yeniçerilerin KahiresiAbdurrahman Kethüda Zamanında Bir Osmanlı Kentinin Yükselişi - Andre Raymond pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Andre Raymond
DOSYA BOYUTU 7,91
TARİH 2016-03-29
ISBN 9753636575
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Osmanlı medeniyet dairesine 16. yüzyılda giren Kahire merkezli Memluk kültürü, çok özel bir toplumsal ilişkiler alanı meydana getirmiştir. Türk, Arap, Çerkes karışımı etnik yapısı, köklü aile geleneklerine dayalı yönetim anlayışıyla bu toplumsal kültür alanı, yeniçeriler, eyalet valileri, kahve tüccarları ve Memluk emirleri arasındaki iktidar oyununun çarpıcı görüntüleriyle doludurKahire'yi baştan aşağı imar eden sıradışı bir yeniçeriyi, Abdurrahman Kethüda'yı odak alan bu araştırma, siyasetten şehir estetiğine, gündelik hayattan mimariye uzanan zengin bir kültür yelpazesinin bütün renklerini yansıtmakta.

...Bir Osmanlı Kentinin Yükselişi. : Andre Raymond ... Yeniçerilerin Kahiresi Abdurrahman Kethüda Zamanında Bir... ... . Yeniçerilerin Kahiresi Abdurrahman Kethüda Zamanında Bir Osmanlı Kentinin Yükselişi Yapı Kredi Yayınları | 9789753636575. » Kitap » Tarih » Türk-Osmanlı » Yeniçerilerin Kahiresi Abdurrahman Kethüda Zamanında Bir Osmanlı Kentinin Yükselişi. ...Zamanında Bir Osmanlı Kentinin Yükselişi-Yapı Kredi Yayınları-9789753636575-Andre Raymond-%34 indirimli. Osmanlı medeniyet dairesine 16. yüzyılda gire ... Yeniçerilerin Kahiresi Abdurrahman Kethüda Zamanında Bir... ... . Osmanlı medeniyet dairesine 16. yüzyılda giren Kahire merkezli Memluk kültürü, çok... Yeniçerilerin Kahiresi Abdurrahman Kethüda Zamanında Bir Osmanlı Kentinin Yükselişi - Andre Raymond. ...Abdurrahman Kethüda Zamanında Bir Osmanlı Kentinin Yükselişi. Osmanlı medeniyet dairesine 16. yüzyılda giren Kahire merkezli Abdurrahman Kethüda'yı odak alan bu araştırma... Andre Raymond'nin hazırlayıp Yapı Kredi Yayınları tarafından sunulan Yeniçerilerin Kahiresi Abdurrahman Kethüda Zamanında Bir Osmanlı Kentinin Yükselişi kitabını ucuz fiyat avantajı ile... Yeniçerilerin Kahiresi Abdurrahman Kethüda Zamanında Bir Osmanlı Kentinin Yükselişi,12,50 TL,Açılışa Özel Binlerce Çeşit Kitap da %60'a Varan İndirim. 75TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz. İlgili kitaplar üzerinde Yeniçerilerin Kahiresi Abdurrahman Kethüda Zamanında Bir Osmanlı Kentinin Yükselişi-Andre Raymond. Yeniçerilerin Kahiresi Abdurahman Kethüda Zamanında Bir Osmanlı Kentinin Yükselişi-Andre Raymond Osmanlı medeniyet dairesine 16. yüzyılda giren Kahire merkezli Memluk kültürü, çok özel... Andre Raymond adlı yazara ait Yeniçerilerin Kahiresi Abdurrahman Kethüda Zamanında Bir Osmanlı Kentinin Yükselişi kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30. Yeniçerilerin Kahiresi Abdurrahman Kethüda Zamanında Bir Osmanlı Kentinin Yükselişi. Osmanlı Tarihi kategorisinde yer alan Andre Raymond - Yeniçerilerin Kahiresi Abdurrahman Kethüda Zamanında Bir Osmanlı Kentinin Yükselişi kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. ...itibariyle en önemlisini, 1517'de Istanbul'un yörüngesine oturan Kahire merkezli klasik Memlûk kültürü temsil eder. Kethüda Zamaninda Bir Osmanli Kentinin Yükselişi Yapı Kredi Yayınları Fiyatı: 0... 12.50 TL. Yeniçerilerin Kahiresi Abdurrahman Ke...