Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Osmanlı Türkçesi Seçme Metinler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Osmanlı Türkçesi Seçme Metinler PDF EPUB


Osmanlı Türkçesi Seçme Metinler -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 7,2
TARİH 2017-10-06
ISBN 6054750238
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Osmanlı Türkçesine yeni başlayanlar için İpek Dağlıoğlu tarafından hazırlanan bu kitap Prof. Dr. Hayâti Develi’nin sunuş yazısıyla tavsiye edilmektedir.Eski ve yeni harflerin karşılıklı sayfalara yerleştirilmesiyle öğrencilere alıştırma yapma imkânı sağlanmış;içerikoluşturulurkeniseokuyucununkelimebilgisiniarttıracakvemedeniyetimizin inceliklerini gözler önüne serecek mâhiyette metinler tercih edilmiştir.Son dönem Osmanlı imlâsının esas alındığı bu kitapta temel kaynak olarak İlhan Ayverdi’nin Misalli Büyük Türkçe Sözlük’ü, Prof. Dr. Hayâti Develi’nin Osmanlı Türkçesi Kılavuzu, Kâmus-ı Türkî ve Prof. Dr. Mehmet Kanar’ın Osmanlı Türkçesi Yazım Kılavuzu kullanılmış ve metinler kolaydan zora doğru sıralanmıştır.

...ş ve zorluk dozu gittikçe artan metinler ilave edilmiştir ... OSMANLI TÜRKÇESİ METİNLERİ-I - PDF Ücretsiz İndirin ... . Ek olarak Osmanlı Türkçesi Seçme Metinler isimli kitaba ait kitap tanıtımı, kitabın özeti, kapak fotoğrafı ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz. 17.85 TL. Ecdattan kalan kültür mirasının gereği gibi değerlendirilebilmesi için, eski yazı ile kaleme alınmış metinlerin yeni nesillerce okunup anlaşılması önem arz eder. Dr. Hayati Develi'nin Osmanlı Türkçesi Kılavuzu, Kamus- ... Osmanlı Türkçesi Seçme Metinler Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir ... . Dr. Hayati Develi'nin Osmanlı Türkçesi Kılavuzu, Kamus-ı Türki ve Prof. Dr. Mehmet Kanar'ın Osmanlı Türkçesi Yazım Kılavuzu kullanılmış ve metinler kolaydan zora doğru sıralanmıştır. Ana Sayfaosmanlı türkçesi örnekleri. Osmanlı türkçesi metin örnekleri-zindandan mehmed'e mektup. Osmanlı Türkçesi Öğretimiyle İlgili Kitaplar [Books About Ottoman Turkish Learning]. Osmanlı Dönemi Tam Metin Kitapları [Ottoman Period Full Text Books/Manuscripts]. 16.21 TL. Ecdattan kalan kültür mirasının gereği gibi değerlendirilebilmesi için, eski yazı ile kaleme alınmış metinlerin yeni nesillerce okunup anlaşılması önem arz eder. 40 TL. Daha sonra metinler kısmına geçilmektedir. Bu sayede, öğrenci ve hoca arasındaki interaktif öğretim ilişkisi daha da kuvvetlenecektir. Osmanlı Türkçesi'ndeki Türkçe, Arapça ve Farsça unsurlar... 16.60 TL. Dr. Hayati Develi'nin Osmanlı Türkçesi Kılavuzu, Kamus-ı Türki ve Prof. Dr. Mehmet Kanar'ın Osmanlı Türkçesi Yazım Kılavuzu kullanılmış ve metinler kolaydan zora doğru sıralanmıştır. Osmanlı Türkçesi Seçme Metinler. Arap harfli Türk yazısı, milletimizin asırlar boyunca kullandığı; yalnızca maddî bir materyal değil, aynı zamanda manevî iklimlerin sözcüsü olarak gördüğü bir kültür... 8.40 €. Dr. Hayâti Develi'nin Osmanlı Türkçesi Kılavuzu, Kâmus-ı Türkî ve Prof. Dr. Mehmet Kanar'ın Osmanlı Türkçesi Yazım Kılavuzu kullanılmış ve metinler kolaydan zora doğru sıralanmıştır. 21 TL. Ecdattan kalan kültür mirasının gereği gibi değerlendirilebilmesi için, eski yazı ile kaleme alınmış metinlerin yeni nesillerce okunup anlaşılması önem arz eder. Osmanlı Türkçesi Seçme Metinler. Share on WhatsApp. mirasının gereği gibi değerlendirilebilmesi için, eski yazı ile kaleme alınmış metinlerin yeni nesillerce okunup anlaşılması önem arz eder. 14 TL. Dr. Hayati Develi'nin Osmanlı Türkçesi Kılavuzu, Kamus-ı Türki ve Prof. Dr. Mehmet Kanar'ın Osmanlı Türkçesi Yazım Kılavuzu kullanılmış ve metinler kolaydan zora doğru sıralanmıştır. 13.60 TL. Dr. Hayati Develi'nin Osmanlı Türkçesi Kılavuzu, Kamus-ı Türki ve Prof. Dr. Mehmet Kanar'ın Osmanlı Türkçesi Yazım Kılavuzu kullanılmış ve metinler kolaydan zora doğru sıralanmıştır. ...özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.O...