Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Zürafa Fazi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Zürafa Fazi PDF EPUB


Filiz Özdem

Zürafa Fazi - Filiz Özdem pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Filiz Özdem
DOSYA BOYUTU 10,39
TARİH 2019-01-18
ISBN 9750824517
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Herkesin vardır bir farklılığı, bazen başkalarının kusur sandığı…Zürafa Fazi’nin derdi boyundan büyükmüş. Çünkü hiç beğenmiyormuş kendisini. Okulda kim bir araya gelse, yalnız gördükleri arkadaşlarıyla alay ediyormuş. Ne de olsa devenin boynu bile eğriymiş; kirpinin dikenleri, karganın sesi, leyleğin bacakları, filin hortumu, ayının tombulluğu, karıncanın küçüklüğü derken saymakla bitmiyormuş alay konuları… Bunu fark eden Fazi, dâhice bir çözüm hayal etmiş. Hayal ettikçe güzelleşmiş. Güzelleştikçe boynu dikleşmiş. Gözleri ışıl ışıl parlamış.Filiz Özdem’den, kendisine güvenmeyi öğrenen küçük zürafanın hikâyesi… Dostluk, dayanışma, paylaşma, yaratıcılık, hayal kurma üzerine kurulan Zürafa Fazi hem küçüklerin hem de büyüklerin çok seveceği bir “farkındalık” kitabı. Buket Topakoğlu’nun yarattığı Fazi karakteri ise herkesin gönlünü çelecek.

...urulan Zürafa Fazi hem küçüklerin hem de büyüklerin çok seveceği bir "farkındalık" kitabı ... Zürafa Dili (I-II) - Faiz Cebiroğlu ... . 30 Bankanın en yüksek mevduat faiz oranlarını görün. En yüksek mevduat faizi ile paranızı değerlendirin. Vadeli hesap tanımı, faiz hesaplama formülü gibi konuları okuyun. Herkesin vardır bir farklılığı bazen başkalarının kusur sandığı... Zürafa Fazi'nin derdi boyundan büyükmüş. Çünkü hiç beğenmiyormuş kendisini. zürafa. şükela: tümü | bugün. lamark ın üzerinde ... Zürafa Fazi | bkmkitap.com ... . Çünkü hiç beğenmiyormuş kendisini. zürafa. şükela: tümü | bugün. lamark ın üzerinde saçmaladığı,beden bacak boyun orantısı hafif kaçmış ve çiftleşmesi ciddiii bi sorun olan hayvan.ayrıca sıçma ve işeme işlemlerşi... Bugün, ağırlamaktan çok mutluluk duyduğumuz konuklarımız var blogta. Sevgili Esra ve yeğeni Derin, Selimo'nun Kitaplığı'na misafirliğe geldiler. ZÜRAFA FAZİ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. FİLİZ ÖZDEM kitapları ve YAPI KREDİ YAYINLARI 2013 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Bu site içerisinde Zürafa Fazi gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz. Filiz Özdem yazarı tarafından yazılan Zürafa Fazi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Zürafa Fazi - Filiz Özdem. Yapı Kredi Yayınları. Ürün Kodu : 9789750824517. Uyumadan önce babasıyla birlikte kitap okuyacak olan Zürafa Fazi üzgündür. Boynunun uzun olmasıdır onu üzen... Babası ise herkesin birbirinden farklı olduğunu... Herkesin vardır bir farklılığı bazen başkalarının kusur sandığı...Zürafa Fazi'nin derdi boyu...