Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Basit DüşünBüyük Hedeflere Ulaşmanın Şaşırtıcı Derecede Basit Yolları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Basit DüşünBüyük Hedeflere Ulaşmanın Şaşırtıcı Derecede Basit Yolları PDF EPUB


Owain Service

Basit DüşünBüyük Hedeflere Ulaşmanın Şaşırtıcı Derecede Basit Yolları - Owain Service pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Owain Service
DOSYA BOYUTU 7,10
TARİH 2019-02-07
ISBN 6057605023
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dünyanın ilk Dürtme Ekibi’nde çalışan Owain Service ve Rory Gallagher, küçük şeylerin nasıl büyük sonuçlar yaratabileceğini biliyor ve insan davranışları üzerine bilimsel kavrayışımızı esas alarak para biriktirmekten daha iyi bir yönetici olmaya ya da gelecek seçimlerde oy oranlarınızı yükseltmeye kadar pek çok konuda nasıl ilerleme kaydedebileceğinizi anlatıyor. Hayatınızda büyük değişiklikler yaratacak olan Basit Düşün, etkisi bilinen yaklaşımları kolay anlaşılır ve uygulanabilir bir çerçeveyle sunan ilk kitap. Bu kitabı sevdim. Eğlendirici, bilgilendirici ve kolaylıkla uygulanabilir. Sizi daha iyi ve etkili biri haline getirecek. Cass Sunstein (Dürtme’nin yazarı) Dünyanın farklı köşelerinde hükümetler, insanların amaçlarına ulaşmasına yardımcı olabilmek için davranışsal kavrayıştan faydalanıyor. Bu kitap, aynı şeyi kendi yaşamınızda nasıl gerçekleştirebileceğinizi gösteriyor. Kendinizi dürtün! Richard Thaler (Dürtme’nin yazarı, 2017 Nobel Ekonomi Ödülü sahibi) Bilim, kişisel gelişimle buluşuyor; kanıtlara odaklanıyor ve insan olmaya eşsiz bir bakış sunuyor.Tim Harford (Görünmeyen Ekonomist’in yazarı) Olağanüstü! Büyük değişikliklerin yalnızca büyük ve cesur adımlarla gerçekleşebileceği fikrini yerle bir ediyor. Rory Sutherland (Ogilvy & Mather Başkan Yardımcısı)

...Rory Gallagher, küçük şeylerin nasıl büyük sonuçlar ... Basit Düşün Büyük Hedeflere Ulaşmanın Şaşırtıcı Derecede Basit... ... ... Basit Düşün. Satışta. Satış Fiyatı:25.00 TL. Hayatınızda büyük değişiklikler yaratacak olan Basit Düşün, etkisi bilinen yaklaşımları kolay anlaşılır ve uygulanabilir bir çerçeveyle sunan ilk kitap. Hayatınızda büyük değişiklikler yaratacak olan Basit Düşün, etkisi bilinen yaklaşımları kolay anlaşılır ve uygulanabilir bir çerçeveyle sunan ilk kitap. Bu kitabı sevdim. Hayatınızda büyük değişiklikler ... Hedeflerine Ulaşmak İsteyenlere | Hedeflere Ulaşmanın Yolları ... . Bu kitabı sevdim. Hayatınızda büyük değişiklikler yaratacak olan Basit Düşün, etkisi bilinen yaklaşımları kolay anlaşılır ve uygulanabilir bir çerçeveyle sunan ilk kitap. Bu kitabı sevdim. Mükemmeliyetçiliği sağlıklı bir yaklaşım olarak görmek, insanları başarısızlığa götüren en büyük hatalardan biridir. Nedeni ise gayet basit; yüksek ve makul olmayan standartlar. Fogg'un burada söylediği çok basit: "Her hedefinizi geliştirmeniz gereken alışkanlıklara bölün." Fogg'un iddiasına göre her büyük hedefin mini adımları vardır. ...geçer" diyen Shine, çoğu beyin aktivitesinin bu yolu takip ettiğine dair kanıtlar bulduklarını söyledi. Kısacası beynimiz, bazı karmaşık ve zor işlere aslında şaşırtıcı derecede basit yaklaşıyormuş. Basit Düşün Büyük Hedeflere Ulaşmanın Şaşırtıcı Derecede Basit Yolları. Olağanüstü! Büyük değişikliklerin yalnızca büyük ve cesur adımlarla gerçekleşebileceği fikrini yerle bir ediyor. Basit Düşün Büyük Hedeflere Ulaşmanın Şaşırtıcı Derecede Basit Yolları. Olağanüstü! Büyük değişikliklerin yalnızca büyük ve cesur adımlarla gerçekleşebileceği fikrini yerle bir ediyor. Hedefler bir varış noktası değil - bir yaşam biçimi! Her zaman 1-800-GOT-JUNK? dünyanın en büyük hurda kaldırma işine. Hazırlık yapmadan yola çıkmanız pek mümkün değil. Gördüğünüz gibi tüm fikirler son derece basit ama hayat kurtarıcı. Hayatınızı değiştirecek yeni kitap; "Basit Düşün" Büyük hedeflere ulaşmanın şaşırtıcı derecede basit yolları....