Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ailemizle 52 Ders Kitapları Seti (5 Kitap) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ailemizle 52 Ders Kitapları Seti (5 Kitap) PDF EPUB


Gümüş Kalemler

Ailemizle 52 Ders Kitapları Seti (5 Kitap) - Gümüş Kalemler pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gümüş Kalemler
DOSYA BOYUTU 9,91
TARİH 2016-02-15
ISBN 6052174098
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ailemizle 52 Ders serisi;* Kur’ân Işığında Ailemizle 52 Ders,* Hadisler Işığında Ailemizle 52 Ders,* Ailemizle 52 Derste Ahlâk* Ailemizle 52 Derste Peygamberimizin Hayatı* Ailemizle 52 Derste İnanç Esaslarıkitaplarından oluşmaktadır.Her bir kitap, yılın 52 hafta olduğundan hareketle elli iki konudan oluşmaktadır. Bu kitaplarda her bir konu akşamları aile fertleriyle birlikte sesli olarak okunması esasına dayanmaktadır. Konular, ortalama yarım saatlik bir zaman diliminde okunabileceği göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Akşamları, bütün aile fertlerinin katılımıyla yapılacak yarım saatlik derslerle, bu seride yer alan kitaplar sırayla takip edilebileceği gibi dönüşümlü olarak da okunabilir.Bu seride yer alan kitaplar, aileler için bir kaynak niteliği taşıdığı gibi özellikle din görevlilerinin vaaz ve hutbeleri için de başvuru kitabı olabilecek nitelikte hazırlanmıştır. Din görevlileri de bu kitapları cami derslerinde, Cuma vaazlarında yukarıda belirtilen öneriler çerçevesinde takip edebilirler. Bu kitaplar, Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi Dersi öğretmenleri, İHL Meslek dersleri öğretmenleri, Kur’ân Kursu öğreticileri için de yardımcı ders kitabı olabilecek nitelikte hazırlanmıştır. Bunların dışında, kadınlar arasındaki toplantılarda ve diğer apartman, aile ve iş toplantılarında da okunabilir.52 Ders Serisi, bir eğitimci-yazar grubunun ortak adı olan GÜMÜŞ KALEMLER tarafından yürütülen bir çalışmanın sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Serideki kitapların başlıkları ortaklaşa belirlenmiştir. Öncelikle bütün yazarların katılımıyla ortak bir çalışmaya ve birlikte okumaya tabi tutulmuştur. Daha sonra konular toplu müzakerelerle zenginleştirilmiş ve olgunlaştırılmıştır. GÜMÜŞ KALEMLER, her biri eğitimci olan ve uzun süredir birlikte pek çok eser ortaya koyan Ahmet YAPICI, Yrd. Doç. Dr. Ahmet EKŞİ, Öğretim Görevlisi Ahmet MEYDAN, Yrd. Doç. Dr. Ramazan ŞAHAN, Mehmet BAYDAŞ, Dr. Mehmet AKGÜL, Ali Sacit TÜRKER, Eyüp KOÇ ve Eşref ALTAŞ’tan oluşan yazarlar grubudur.

...ı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz ... Ailemizle 52 Ders Kitapları Seti (5 Kitap) | benlikitap.com ... . Bu ürün tedarik aşamasındadır. Ailemizle 52 Ders Kitapları (5 Kitap Takım) Görüntülü DVD, Flash Disk görüntülü Eğitim Setleri vb. için; ürün kutusunda yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. 90 TL. Sizleri; aileniz, komşularınız, arkadaşlarınız, öğrencileriniz veya cemaatinizle birlikte yarım saat kitap okumaya davet ediyoruz. Beş kitaptan oluşan Ailemizle 52 Ders Kitaplığı, ... Ailemizle 52 Ders Kitapları (5 Kitap Takım) Fiyatı ... . Beş kitaptan oluşan Ailemizle 52 Ders Kitaplığı, Kur'ân-Sünnet... Beş kitaptan oluşan Ailemizle 52 Ders Kitaplığı, Kur'ân-Sünnet bütünlüğü içerisinde İslâm'ın temel ilkelerini öğrenmenizi hedefliyor. Kur'an Işığında Ailemizle 52 Ders. 7.92 7.92. Gümüş Kalemler....