Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çözüm SizsinizGüce ve Zenginliğe Giden Yolda Çözüm Olmak e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çözüm SizsinizGüce ve Zenginliğe Giden Yolda Çözüm Olmak PDF EPUB


Darel Rutherford

Çözüm SizsinizGüce ve Zenginliğe Giden Yolda Çözüm Olmak - Darel Rutherford pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Darel Rutherford
DOSYA BOYUTU 11,32
TARİH 2019-01-15
ISBN 6059624282
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Siz bir kutunun içinde yaşıyorsunuz ve ben size bu kutudan nasıl çıkılacağının yolunu göstermeyi teklif ediyorum.” “Her alanda mükemmel bir hayat, hepimizin ‘özünden’ hakkıdır ve inanan herkes için mümkündür.”Esra Banguoğlu Oğut “ASLA ‘Bu kitap hayatınızı değiştirecek,’ demiyorum çünkü hayatınızı değiştirecek olan sizlersiniz.”Aykut Oğut “Size, kim olacağınızı seçme yeteneğinizin arkasında tüm evrenin gücünün durduğunu söylemiştim.” Kişisel gelişim uzmanlığının üstadı, milyonlarca yaşama dokunan, insanların kendi hayatlarında olağanüstü değişimler yaratabilmesinin yolunu açan Darel Rutherford, Çözüm Sizsiniz kitabıyla okurlarının tüm arzularına ulaşabilmeleri için geçmeleri gereken yolları adım adım aktarıyor. Bu kitap bir başucu kitabından çok daha öte... Yazılanlar; gerçek gücünüzü unuttuğunuz ve sıkışmış hissettiğiniz her anda size potansiyelinizi tekrar tekrar hatırlatacak, sizi destekleyecek ve asla pes etmeyecek yakın bir dostunuzun sizinle konuştuğu etkisini yaratıyor. Ve tüm bu konuşma özünde çok önemli bir prensibe dayanıyor; hayattaki ruhsal yolculuğunuz kim olduğunuzu bulmakla ilgilidir. Sorunlarınız karşısında kim olduğunuzu seçmeye hazırlanın! Arzu ettiğiniz yaşam çok yakınınızda.Çözüm Sizsiniz bunu size kanıtlayacak.

.... Kişisel gelişim uzmanlığının üstadı, milyonlarca yaşama dokunan, insanların kendi hayatlarında olağanüstü değişimler yaratabilmesinin yolunu açan Darel Rutherford, Çözüm Sizsiniz ... Aya Kitap Çözüm Sizsiniz & Güce ve Zenginliğe Giden Yolda... ... ... ...ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Çözüm Olmak kitabına benzeyen kitaplar. "Bu kitap, siz hayatınızı değiştirirken size yardım edebilir" ise size vereceğim garanti bu. ...ABD'deki hocası Darel Rutherford'ın Türkiye'deki ilk kitabı ÇÖZÜM OLMAK Dharma Yayınları'nda çıkıyor. "Bu kitap, siz hayatınızı değiştirirken size yardım edebilir" ise size vere ... Çözüm Sizsiniz Güce ve Zenginliğe Giden Yolda Çözüm Olmak... ... . ...ABD'deki hocası Darel Rutherford'ın Türkiye'deki ilk kitabı ÇÖZÜM OLMAK Dharma Yayınları'nda çıkıyor. "Bu kitap, siz hayatınızı değiştirirken size yardım edebilir" ise size vereceğim garanti bu. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Çözüm Sizsiniz: Güce ve Zenginliğe Giden Yolda... Ayrıca, kitapları...