Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ölüm Patikası (Ciltli) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ölüm Patikası (Ciltli) PDF EPUB


Tim Weaver

Ölüm Patikası (Ciltli) - Tim Weaver pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Tim Weaver
DOSYA BOYUTU 7,55
TARİH 2016-02-19
ISBN 6059232319
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir asır önce idam edilmiş azılı bir katili bugün görseniz ne yaparsınız ?Londra’da kaybolan ve bulunmayan genç kız ve kadınlar…Bir ormanda, yer altındaki korkunç bir galeride mumyalanmış cesetler…David Raker, altı aydır kayıp olan Megan’ı araştırdıkça, onun hakkında bildiği her şeyin bir yalandan ibaret olduğunu fark eder. Kızın etrafındakiler ölmüştür.Diğerleri konuşamayacak kadar korkmaktadır ve Megan’ ın sırrı, dedektifin hayatınamal olabilir.Çok geçmeden, ipuçları onu şehrin kıyısındaki bir ormana yönlendirir.Korkunç bir tarihe ev sahipliği yapan bir yer; bir zamanlar acımasız, sapkın bir seri katilin avlanma sahası.Diğer adıyla, ölüm patikası. 

... bu içeriğimizi oluşturduk. Bundan ötürü yazar Tim Weaver tarafından yazılan Ölüm Patikası (Ciltli) kitabının linki olmayabilir ... Ölüm Patikası (Ciltli) - Tim Weaver | kitapyurdu.com ... . Ölüm Patikası kitabının ilk birkaç sayfasını okuyun. İçeriğine ve konusuna gözatın. Almadan önce fikir sahibi olun. Farklı satın alma kanallarına bakın, arkadaşlarınızla paylaşın. Ölüm patikası, ciltli. Ephesus Yayınları. Sayfa Sayısı: 492. Baskı Yılı: 2012. Ciltli 10.50 €. Korkunç bir tarihe ev sahipliği yapan bir yer; bir zamanlar acımasız, sapkın bir seri katilin ... Ölüm Patikası (Ciltli) - Tim Weaver Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . Baskı Yılı: 2012. Ciltli 10.50 €. Korkunç bir tarihe ev sahipliği yapan bir yer; bir zamanlar acımasız, sapkın bir seri katilin avlanma sahası. Diğer adıyla, ölüm patikası. Ölüm Patikası (Ciltli) (Türkçe) Ciltli Kapak - 19 Şubat 2016. Tim Weaver (Eser Sahibi). Eski olanlar. Ciltli Kapak, Tıpkı basım. "Lütfen tekrar deneyin". 9786059232319. 381620. Ölüm Patikası Ciltli. Ephesus Yayınları. 20.25. Ölüm Patikası Ciltli. Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. kitaphanen.com´da uygun fiyata Ephesus Yayınları markalı Ölüm Patikası Ciltli 9786059232319 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. 17.45 TL. Korkunç bir tarihe ev sahipliği yapan bir yer; bir zamanlar acımasız, sapkın bir seri katilin avlanma sahası. Diğer adıyla, ölüm patikası. ?Cehennemi tadacaksınız". Ciltli. Basım Yeri. Ölüm Patikası. Bir asır önce idam edilmiş azılı bir katili bugün görseniz ne yaparsınız ? Korkunç bir tarihe ev sahipliği yapan bir yer; bir zamanlar acımasız, sapkın bir seri katilin avlanma sahası. Diğer adıyla, ölüm patikası. "Cehennemi tadacaksınız". - Guardian. Genç Patikası bir yapan avlanma sahası. Diğer Ciltli bir geçmeden, ipuçları Ölüm Raker, her şeyin Tim kadar genç kız Tim yapan sahası. Diğer adıyla, bir azılı ipuçları onu Raker, cesetler… 10 TL'den. ...ipuçları onu şehri...