Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kuantum Fiziği e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kuantum Fiziği PDF EPUB


Fevzi Apaydın

Kuantum Fiziği - Fevzi Apaydın pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Fevzi Apaydın
DOSYA BOYUTU 6,69
TARİH 2004-01-01
ISBN 9754911649
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kuantum Fiziği adını taşıyan bu kitap, 1991 yılından bu yana H.Ü. Fizik Mühendisliği Bölümü öğrencilerine üçüncü yıllarının birinci döneminde aynı adla verdiğimlisans dersi için değişik yıllarda hazırladığım ve öğrenciye ulaştırdığım Ders Notları nın yeniden düzenlenmesiyle ortaya çıkmıştır.

...adde ve enerjinin doğasını ve davranışını inceleyen modern fiziğin önemli bir çalışma alanıdır ... Kuantum Fiziği Nedir? | Bilim Ve Tekno ... . Kuantum teorisi elementlerin periyodik tablodaki yerini, kimyasal tepkimelerin niye olduğunu, lazer ve mikroçiplerin işleyişini, DNA'nın kararlılığını... Bölüm 4 pertürbasyon teorisi. Kuantum fiziği. N.Bohr. Kuantum fiziğine giriş. 1)FİZİK TEORİLERİ:a)Klasik Fizik: Klasik fizik maddeyi makroskopik bir yaklaşımla ele alarak inceler. Kuantum fiziği günlük hayatta yararı olmayan ezoterik bir alan gibi görülebilir ancak durum bunun ta ... Herkesin Biliyormuş Gibi Yaptığı Gerçekte İse Az Kişinin... - onedio.com ... . Kuantum fiziği günlük hayatta yararı olmayan ezoterik bir alan gibi görülebilir ancak durum bunun tam tersi. Kuantum fiziği her ne kadar henüz onu iyi tanımamakta yaşamın bilimidir. Kuantum Fiziği Nedir? Yüzyılımızın başında ortaya atılan iki teori, fizik ve felsefe dünyamızı çok derinden etkiledi. Bunlar kuantum ve rölativite teorileriydi. 2. Kuantum fiziği en basit şekilde mutlak doğrular yoktur, tecrübelerden edinilen doğrular vardır diyen ve olasılığı kendine yöntem edinen bir kuramdır. Kuantum fiziği ve mekaniği nedir? Işınlanma mümkün mü? Kuantum bilgisayarları nasıl çalışır? Peki,19.yy Newton fiziğinden bu çok farklı olan kuantum fiziği tam olarak ne? Kuantum fiziği ned...